Chceli by ste sa naučiť odfotiť tento typ obľúbených newborn fotografií?

Čiernobielych fotografií, na ktorých vidíte iba bábätko v rukách rodičov?

Premýšľate, ako sa to asi robí? Zdá sa vám, že to musí byť veľmi zložité? Skutočnosť a prax je ale oveľa jednoduchšia. Rada vám ukážem krok po kroku, ako na to

Online kurz

Príbeh fotografie

V tomto online kurze spoznáte príbeh fotografie, ktorú vidíte na obrázku. Spoznáte teoretické informácie potrebné k tvorbe takejto fotografie, uvidíte záznam z fotenia tohto bábätka a následne krok po kroku úpravu fotografie vo Photoshope.

Podrobnejšie informácie

Jedná sa o internetový kurz a do kurzu sa dostanete kedykoľvek, stačí otvoriť internet a zadať heslo na prihlasovacej stránke. Nie je nutné byť pripojená v nejakom konkrétnom čase. Prístupy do kurzu máte na neobmedzenú dobu, k jednotlivým videám sa môžete kedykoľvek vracať a aj opakovane si ich prehrať.

V kurze potom nájdete 3 video-návody

 • 1
  Teoretické informácie a príprava pred fotením
  V prvom videu spoznáte teoretické rady, ako takéto fotografie odfotíte, ako sa môžete na fotenie pripraviť, čo budete potrebovať, alebo napríklad ako pracovať so svetlom
 • 2
  Záznam z fotenia
  V tomto videu nájdete záznam z fotenia bábätka, uvidíte úplne presne, ako som túto fotografiu odfotila
 • 3
  Úprava fotografie vo Photoshope
  V poslednom videu spoznáte techniky na úpravu takýchto fotografií, na úpravu pleti, pozadia a prevod fotografie do čiernobielej. Uvidíte presný postup úpravy tejto fotografie

Pôvodná fotografia, ako som ju odfotila

Fotografia po úprave, ktorú krok po kroku uvidíte vo videu

V tomto videu budete vidieť dianie na mojej obrazovke a budete počuť môj hlas s inštrukciami

Po pozretí všetkých troch videí budete aj vy vedieť odfotiť takéto fotografie a úpravou im dodať profesionálny vzhľad

Aká je cena tohto online kurzu?

Online kurz

Príbeh fotografie

môžete získať za cenu

16,90Eur

Tento typ fotografie obohatí vaše portfólio a pomôže vám získať ďaľších klientov

Časté otázky

 • Ako kurz prebieha?
  Jedná sa o online kurz, kde vám po uhradení kurzu príde email s odkazom na prihlasovaciu stránku a s prístupovými údajmi do kurzu. Po kliknutí na odkaz a po zadaní prihlasovacích údajov, sa dostanete na úvodnú stránku kurzu, kde nájdete všetky potrebné informácie a odkiaľ sa následne dostanete k videám kurzu. K videám máte prístup ihneď a môžete sa k nim aj v budúcnosti kedykoľvek vrátiť a opakovane si ich prehrať.
 • Aké znalosti fotografie musím mať?
  Mali by ste poznať a ovládať aspoň základy práce s vašim fotoaparátom. Tento kurz nie je venovaný základom nastavení fotoaparátu.
 • Aké znalosti Photoshopu potrebujem mať, aby som kurz zvládla?
  Mali by ste ovládať aspoň základy práce vo Photoshope, poznať prácu s nástrojmi, vrstvami a maskami vrstiev.

Online kurz

Príbeh fotografie

16,90 Eur

?

Chceli by ste sa pred kúpou na čokoľvek spýtať?

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte mi napísať

inspiracie@mariagasparova.sk

Rada vám odpoviem na všetky vaše otázky.

Ste tu prvý krát a ešte ma nepoznáte?

Volám sa Mária Gašparová a fotografii sa venujem už viac ako 11 rokov. Profesne najmä fotografovaniu úplne malých bábätiek, som profesionálnou newborn fotografkou. Som členkou APNPI - asociácie profesionálnych akreditovaných newborn fotografov z celého sveta.

Počas mojej praxe som spoznala mnoho tipov, trikov a postupov, ako odfotiť čo najkrajšie fotografie a ako ich upraviť vo Photoshope a dodať im profesionálnejší vzhľad.

Z mojich dlhoročných skúseností môžete dnes čerpať aj vy. Pripravila som pre vás množstvo inšpiratívneho materiálu, články na blog, eBooky a online kurzy, ktoré môžu pomôcť aj vám na ceste ku krajším fotografiám. Napríklad aj online kurz Príbeh fotografie, o ktorom ste si práve prečítali.