Máte pocit, že vašim fotografiám niečo chýba?

 

Chceli by ste sa naučiť vaše fotografie vylepšiť a dodať im profesionálnejší vzhľad?

 • Chceli by ste vedieť odstrániť nežiadúce prvky z vašich fotografií?
 • Pridať kontrast, jas a sýte farby?
 • Naučiť sa previesť fotografie do čiernobielej?
 • Alebo vyretušovať pleť?

Keď som pred rokmi začínala fotiť moje dcéry, aj ja som mala pocit, že mojim fotografiám niečo chýba. Trápila som sa s nevýraznými, tmavými fotografiami a vôbec som nevedela, čo s tým. 

Nevedela som, ako fotku zosvetliť, ako pridať kontrast, alebo ako previesť fotografie do čiernobielej a ani aký softvér na to použiť. S mojimi fotografiami som vôbec nebola spokojná 🙁

Obdivovala som práce skúsenejších fotografov a rozmýšľaľa, ako to robia, že ich fotky sú krásne, majú kontrast aj výrazné farby, pleť na fotografiách vyzerá vždy výborne.

Túžila som po tom, dozvedieť sa viac a preto som začala fotografiu a úpravy fotografií vo Photoshope podrobnejšie študovať. Počas posledných 10 rokov som absolvovala množstvo kurzov popredných fotografov z celého sveta.

Nové informácie a postupy som vždy hneď skúšala a moje fotografie sa konečne začali meniť.

Viac informácií o mojej ceste ku krajším fotografiám nájdete tu

Dnes som skutočne nadšená z toho, čo všetko dokážem urobiť s fotografiami vo Photoshope a z toho, aké je to jednoduché. Viem za pár minút dodať fotografiám želaný efekt a upraviť si ich presne podľa mojich predstáv

Fotografia pred úpravou                                                                                                         Fotografia po úprave

Vo Photoshope si dokážem vytvoriť svoje vlastné svety...

Poznám mnoho jednoduchých postupov, ako vylepšiť fotografie vo Photoshope a teraz ich môžete spoznať aj Vy.

Vo online kurze Základy úprav fotografií vo Photoshope získate podrobný návod, ako vylepšíte vaše vlastné fotografie a zistíte, že úpravy fotografií vo Photoshope vôbec nie sú zložité.

V kurze nájdete deväť podrobných video návodov, ktoré Vás prevedú od základov, až po ucelenú úpravu fotografií vo Photoshope.

Kúpiť video kurz

V týchto video návodoch je obsiahnutých množstvo informácií, tipov a postupov, ako vylepšovať vaše fotografie. Pre vašu lepšiu predstavu, tu je stručný prehľad toho, čo sa v kurze naučíte:

 • Spoznáte úplné základy, napríklad ako otvoriť fotografiu vo Photoshope
 • ako fotografiu orezať, ako odstránite z fotografií nežiadúce prvky, ako pridáte kontrast, alebo zvýrazníte farby
 • ako fotografiu zosvetlíte, alebo stmavíte
 • naučíte sa, ako môžete každú úpravu aplikovať iba na vybrané časti fotografií
 • spoznáte postup na retuš pleti
 • naučíte sa, ako si upravenú fotografiu uložíte, alebo ako ju zmenšíte pre publikovanie napríklad na facebooku
 • a mnoho ďaľšieho....
Chcela som sa posunúť o krok vpred a naučiť sa pracovať v programe Photoshop. Preto som si zakúpila online kurz Základy úprav fotografií vo Photoshope. Obsahuje všetky základné úpravy, ktoré som potrebovala vedieť. A ak budú ďaľšie video kurzy s ďaľšími úpravami fotografií, určite si ich zakúpim tiež.
Ivana Lojtovámama, začínajúca fotografka

Štruktúra video kurzu:

Jedná sa o online kurz a do kurzu sa dostanete kedykoľvek, po zadaní prihlasovacích údajov. V kurze potom nájdete všetky video návody, môžete sa k nim kedykoľvek vracať a aj opakovane si ich prehrať.  Vo videách uvidíte dianie na mojej obrazovke a budete počuť môj hlas s inštrukciami.

 • spolu 8 kapitol + bonus
 • 116 minút Photoshop tutoriálov (+1 BONUS) - spoznáte úplné základy práce s Photoshopom, úplné základy úprav fotografií - orez, nástroje Photoshopu, spoznáte aj pokročilejšie techniky, napríklad prácu s vrtstvami a maskami vrstiev, ktoré vám umožnia aplikovať úpravy len na vybrané časti fotografie - naučíte sa napríklad zosvetliť, alebo stmaviť len určitú časť fotografie, retuš pleti a mnoho ďaľšieho

Po tom, ako spoznáte základy, uvidíte krok po kroku úpravu tejto fotografie

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

 • Spoznáte postupy, ako odstránite rušivé prvky, ako vyretušujete pleť, ako zosvetlíte fotografiu, ako pridáte kontrast a želaný farebný odtieň a mnoho ďaľšieho...

Tieto postupy potom môžete jednoducho aplikovať aj na vaše fotografie a dodať jasné a sýte farby, kontrast, profesionálny vzhľad. Odstránenie rušivých prvkov, alebo retuš pleti už nebudú žiadny problém.

Jednoducho budete vedieť vylepšiť vaše fotografie o 100%. 

Zaobstarala som si viac kurzov od Majky a veru idem podľa pokynov od nej, že na všetko treba čas a postupnosť. Začala som teda najskôr týmto kurzom, aby som sa naučila vyznať v prostredí photoshopu a aj keď sa mi to zdalo najskôr náročné, tak po mesiaci môžem povedať, že zmysel to malo. Všetko som si poznámkovala a základ a vyznanie sa mi to dalo. Rovnako aj prístup autorky kurzu/kurzov, lebo vždy keď som sa zasekla, vždy ma vedela posunúť ďalej a pomôcť mi. Určite za to moc ďakujem, lebo teraz už moje detičky fotím pre mňa o 150% lepšie, ako predtým. Zaplatila som si však ešte tri dodatočné kurzy, ktoré som postupne prelúskala. Včera ešte len posledný, pre mňa najťažší a to Kurz pri západe slnka. Chystám sa to vyskúšať v praxi a myslím, že každý kurz je niečím lepší a naučí má vždy niečo nové, čo môžem pri úprave fotiek použiť. Kurz úpravy V jesenných tónoch bol úžasný, jednoducho vysvetlený a isto ho využívam aj pri letných fotkách, nie len na jeseň, najmä nové využitie nástrojov photoshopu a to isté platí aj pre kurz SummerTime. Zakaždým som sa naučila niečo nové a mám nutkanie pokračovať v tomto smere, lebo sa obávam, že asi potrebujem vedieť zas niečo nové, čo ma môžu kurzy naučiť. Určite odporúčam veľmi moc, pretože mi to veľmi veľa dalo ♥️
Veronika M.Dvojmamina, začínajúca fotografka

Koľko to bude stáť?

Online kurz Základy úprav fotografií vo Photoshope môžete získať za

29,90 Eur

 • Počas posledných 10 rokov som prešla kus cesty ku krajším fotografiám a stálo ma to množstvo času stráveného pri počítači hľadaním tých správnych návodov...
 • Vy už nemusíte venovať roky hľadaniu toho, čo ja už poznám. V tomto kurze Vám to ukážem krok po kroku. Či už je fotografia iba váš koníček, alebo sa chcete venovať fotografii aj profesne, vďaka informáciam v tomto kurze budú vaše fotografie pútavejšie a získajú profesionálnejší vzhľad

Časté otázky:

 • 1
  Aké technické znalosti a znalosti Photoshopu musím mať, aby som kurz zvládla/zvládol?
  Na zvládnutie tohto kurzu Vám stačí ovládať bežnú prácu s počítačom, vedieť si otvoriť súbory, prijať emaily atď. Znalosti Photohsopu nemusíte mať žiadne, prejdem s Vami všetko od úplných základov, kurz je vhodný pre začiatočníkov.
 • 2
  Čo ak sa mi kurz nebude páčiť?
  Naozaj mi záleží na Vašej spokojnosti, takže Vám ponúkam 7 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak zistíte, že to pre Vás nie je to pravé, peniaze Vám bez slov vrátim.

BONUS

V kurze na vás čaká bonusové video s úpravou ďaľšej fotografie. Opäť uvidíte úpravu krok po kroku a naučíte sa napríklad aj to, ako sa s Photoshopom zabaviť 🙂 

OBJEDNAJTE SI ONLINE KURZ

ZÁKLADY ÚPRAV FOTOGRAFIÍ VO PHOTOSHOPE TERAZ

Získajte online kurz s bonusom za cenu

29,90 Eur

Referencie

Jsem v úpravách fotografií úplný začátečník a návod na použití Photoshop od Marie mi seslalo samo nebe. Je jednoduchý, přehledný a já konečně zvládám úplně sama upravovat fotografie pro svůj web! Vřele doporučuji!
Daniela MachováPodnikateľka, zakladateľka webu www.zenapocisari.cz
Tohle je už druhý kurz od Marie a já jsem nadšena.Kurzem jsem se chtěla naučit ovládat Photoshop a umět v něm upravit fotografie. Po shlednutí všech videí kurzu, musím říct, že je to pecka! Instalace programu a shlédnutí videí kurzu trvá pouhé 3hodiny, ve kterých jsem zjistila jak s programem pracovat a zvládla teorii jak vylepšit dobré snímky na krásné fotky. Budu ješte potřebovat prax, ale dnes už díky kurzu dokážu své snímky ve Photoshopu upravit a rozhodně mě nepřekvapí divné barvy mých fotek po vyvolání! Pro všechny, co chtějí dělat radost úžasnými portrétními snímky podle svého gusta.
Petra RajtmajerováPetra Rajtmajerová, petraj.webnode.cz/
Moc děkuji za úžasnou práci Márii Gašparové, která mě za několik málo chvil naučila něco, o čem jsem si nejprve myslel že je nemožné,protože jsem se v tom několik týdnů plácal sám. Díky videím a skvělému vysvětlení prostředí programu Photoshop a většině jeho funkcí, jsem dnes schopen provádět snadno veškeré úpravy fotografií, které potřebuji. Jednoduchou, srozumitelnou a hlavně názorně ukázanou formou mě Mária naučila zacházet s těmito programy a skvělé je, že se k videím můžu kdykoli vracet. Zároveň velmi oceňuji, že je vše vysvětleno tak, aby to zvládl každý. Tento projekt mi ušetřil spoustu času a ještě více nervů s úpravami, které jsem dříve dělal stylem pokus omyl. Nyní přesně vím, co na fotografii potřebuji upravit a hlavně kde a jak tuto úpravu udělám.
David Diessner

Máte ďaľšie otázky?

Máte ešte ďaľšie otázky, na ktoré by ste sa chceli pred kúpou opýtať?

Napíšte mi na inspiracie@mariagasparova.sk

Navštivte moju FB stránku a napíšte mi správu Facebook MayaG. photography