Chceli by ste spoznať pokročilé techniky úprav newborn fotografií vo Photoshope?

Spoznať presný postup takejto úpravy?

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

Spoznať aj techniky pre zmenu farby čohokoľvek na fotografiách?

Alebo napríklad postup úpravy pootvoreného očka bábätka?

Takéto úpravy sú už roky bežnou súčasťou mojej práce a pomáhajú mi dodať mojim fotografiám profesionálnejší vzhľad. A rada sa aj s vami podelím o presné postupy, ako takéto úpravy urobiť.

Online kurz

Pokročilé techniky úprav newborn fotografií vo Photoshope

  • V online kurze uvidíte krok po kroku úpravu fotografie, ktorú vidíte na obrázku
    spoznáte techniku rozostrenia - vyhladenia pozadia na fotografiách, techniku retuše pleti frequency separation, techniky pridania teplých odtieňov, zosvetlenia alebo kontrastu
  • Naučíte sa zmeniť farbu čohokoľvek na fotografiách
  • Naučíte sa, ako upraviť pootvorené očko bábätka na fotografiách
    zároveň aj techniku zoštíhlenie postavy

To všetko v krátkych videách, v ktorých uvidíte dianie na mojej obrazovke a budete počuť môj hlas s presnými inštrukciami

Podrobnejšie informácie

Jedná sa o internetový kurz a do kurzu sa dostanete kedykoľvek, stačí otvoriť internet a zadať heslo na prihlasovacej stránke. Nie je nutné byť pripojená v nejakom konkrétnom čase. Prístupy do kurzu máte na neobmedzenú dobu, k jednotlivým videám sa môžete kedykoľvek vracať a aj opakovane si ich prehrať.

Kurz je potom rozdelený na hlavnú časť + dva bonusy:

V prvej časti uvidíte krok po kroku úpravu tejto fotografie, s podrobným vysvetlením každého môjho kroku. Uvidíte úpravu pozadia, retuš pleti nazývaný frequency separation, úpravu farebného tónu fotografie, svetlosti a kontrastu.

Poznámka pre majiteľky kurzu Ako upraviť newborn fotografie vo Photoshope, alebo online kurzu Newborn fotografie: Techniky úpravy pozadia a retuše pleti, ktoré v tomto videu uvidíte sú iné, ako tie, ktoré poznáte z uvedených kurzov.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

BONUS 1

V druhej časti uvidíte bonusový návod, ako zmeniť farbu čohokoľvek na fotografii. Konkrétne vám ukážem, ako som zmenila farby na tejto fotografii a opäť uvidíte presný postup s mojim podrobným vysvetlením

BONUS 2

A v poslednej bonusovej časti uvidíte návod, ako na newborn fotografiách upravíte pootvorené očko bábätka. Rovnako vám túto techniku ukážem krok po kroku, s podrobným vysvetlením, konkrétne na tejto fotografii

Aká je cena tohto kurzu?

Online kurz

Pokročilé techniky úprav newborn fotografií vo Photoshope

môžete získať za

24,90 Eur

Techniky úprav z tohto kurzu vám pomôžu ešte viac vylepšiť vaše newborn fotografie a dodať im profesionálnejší vzhľad.

Mala som to šťastie, že som kurz vyhrala v skupine na facebooku Úvod do sveta newborn fotografie a som rada, že môžem napísať k nemu hodnotenie. Je, ako aj všetky iné kurzy od Majky, veľmi jednoduchý a prehľadne spracovaný. Nemala som nejaké extra očakávania, myslela som si, že koľko už toho viem ,no ale samozrejme zas milo prekvapila ♥️ ako najlepšie hodnotím úpravu pleťovky u bábätka, ktorá je použiteľná aj v iných situáciách a pri najbližšej príležitosti ju určite idem rovno skúsiť, ako aj zmenu farieb ♥️ Majka vážne tlieskam ♥️♥️♥️ zas som o čosi múdrejšia a zas si trúfnem o čosi viac. Kiež by každý kto robí tutorial a pod. to takto detailne vysvetľoval...
Veronika M.Mamina dvoch detičiek, hobby fotografka
Kurz pokročilé techniky úprav newborn fotografií je od vás veľmi prehľadný, krásne sa v ňom dá vyznať a hlavne čo je pre mňa veľká výhoda v ňom aj konkrétne ukazujete ako jednoducho upraviť danú fotografiu.Techniku na zavretie očka som vôbec ani nepoznala a určite ju využijem ako aj techniky rozostrenia pozadia, ktoré som ja doteraz nepoužívala. Pri najbližšej úprave bábätiek určite z kurzu čo to poskúšam.
Michaela KrajcikovaMamina a začínajúca fotografka

Časté otázky

Aké znalosti Photoshopu musím mať, aby som kurz zvládla?

V tomto kurze sa už nevenujem úplným základom práce s Photoshopom. Pri úpravách používam základné techniky Photoshopu, ako napríklad prácu s vrtstvami, vrstvami úprav a maskami vrstiev a základnú prácu s nástrojmi Photoshopu. Ak náhodou tieto základy neovládate, kurz môže byť pre vás ťažšie uchopiteľný.  Vtedy odporúčam prejsť najprv kurzom Základy úprav fotografie vo Photoshope, v ktorom môžete tieto základy spoznať.

Čo ak ešte nemám Photoshop?

Adobe Photoshop je najlepšia a zároveň aj jednoduchá aplikácia na úpravy fotografií. Pokiaľ sa chcete newborn fotografii skutočne venovať, určite vám odporúčam s Photoshopom sa zoznámiť. A spoločnosť Adobe ponúka aj možnosť vyskúšať Photoshop úplne zdarma.

Čo ak sa mi kurz nebude páčiť?

Naozaj mi záleží na Vašej spokojnosti, preto Vám ponúkam 5 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak zistíte, že tento kurz pre Vás nie je to pravé, peniaze Vám bez slov vrátim.

Technické informácie

Jedná sa o online kurz, do ktorého sa dostanete kedykoľvek po zadaní prihlasovacích údajov. Následne budete mať prístup k jednotlivým lekciám a videám kurzu, na vašom monitore budete vidieť dianie na mojej obrazovke a budete počuť môj hlas s inštrukciami. Prístup do kurzu máte na neobmedzenú dobu, takže k videám sa môžete kedykoľvek vracať a aj opakovane si ich prehrať.

Online kurz

Pokročilé techniky úprav newborn fotografií vo Photoshope

24,90 Eur

Chceli by ste sa pred kúpou ešte na čokoľvek spýtať?

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte mi napísať

inspiracie@mariagasparova.sk

Rada vám odpoviem na všetky vaše otázky.

Ste tu prvý krát a ešte ma nepoznáte?

Volám sa Mária Gašparová a fotografii sa venujem už viac ako 10 rokov. Profesne najmä fotografovaniu úplne malých bábätiek, som profesionálnou newborn fotografkou. Som členkou APNPI - asociácie profesionálnych akreditovaných newborn fotografov z celého sveta.

Počas mojej praxe som nafotila už stovky bábätiek a poznám mnoho tipov a trikov, ako s takto maličkými bábätkami pracovať, ako ich odfotiť čo najkrajšie a ako fotografie ešte vylepšiť vo Photoshope.

Z mojich dlhoročných skúseností môžete dnes čerpať aj vy. Pripravila som pre vás množstvo inšpiratívneho materiálu, články na blog, eBooky a online kurzy, ktoré môžu pomôcť aj vám na ceste ku krajším fotografiám. Napríklad aj online kurz Pokročilé techniky úprav newborn fotografií, o ktorom ste si práve prečítali.