Chceli by ste sa naučiť vylepšiť newborn fotografie vo Photoshope?

 • upraviť, zjemniť, rozostriť pozadie na newborn fotografiách?
 • upraviť nechcené odtiene pleti, ktoré sú častým problémom na newborn fotografiách?
 • vylepšiť tmavé, nevýrazné fotografie?
 • dodať vašim newborn fotografiám profesionálnejší vzhľad?

Vylepšiť newborn fotografie vo Photoshope a dodať im profesionálny vzhľad, vôbec nie je zložité. Odstrániť nežiadúce odtiene pleti, zjemniť - rozostriť pozadie, zosvetliť fotografie, alebo zvýrazniť na fotografii to dôležité, je naozaj jednoduché.

A takéto úpravy newborn fotografií vo Photoshope zvládnete určite aj vy.

Kedysi som tiež nevedela vylepšiť fotografie bábätiek...

Z mojich newborn fotografií som bývala doslova otrávená 🙁 Napriek tomu, že som fotila profesionálnym fotoaparátom, s fotografiami som často nebola spokojná. Nevýrazné farby a nechcené odtiene pleti bábätka boli častým problémom.

Ja som sa ale veľmi túžila dozvedieť o úpravách fotografií a celkovo fotení bábätiek čo najviac. Začala som newborn fotografiu podrobnejšie študovať a počas posledných 10 rokov som absolvovala desiatky kurzov popredných lektorov z celého sveta.

Nové informácie a postupy som vždy hneď skúšala, čím som získala komplexné know-how fotenia úplne malých bábätiek a spoznala som mnoho trikov, ako vo Photoshope fotografie ešte vylepšiť.

Viac informácií o mne nájdete tu

Aj Vaše newborn fotografie môžu mať profesionálny vzhľad, krásne teplé odtiene, upravené pozadie a prirodzené odtiene pleti.

Úprava newborn fotografií vo Photoshope je naozaj jednoduchá a v tomto online kurze spoznáte postupy, ako na to. 

Čo sa v online kurze naučíte :

V kurze nájdete 4 podrobné video návody + 3 bonusy, v ktorých je obsiahnutých množstvo informácií, tipov a postupov, ako vylepšiť newborn fotografie vo Photoshope.

Tu je spoň stručný prehľad:

 • Pleť bábätka
  naučíte sa vylepšiť na fotografii pleť bábätka, jemne ju vyretušovať a zbaviť sa akýchkoľvek nechcených odtieňov pleti
 • Pozadie na fotografii
  spoznáte techniky pre zjemnenie, rozostrenie pozadia
 • Svetlosť, kontrast, farebný odtieň a mnoho ďaľšieho
  V online kurze vám ukážem postupy, ako farby, kontrast, svetlosť a odtiene fotografií upravíte presne podľa vašich predstáv.
Mám už zakúpené dva kurzy od Vás, s obidvomi som spokojná. Mne osobne kedysi najviac pomohol práve tento kurz - úprava newborn, ostala som po ňom taká pedantná na detaily ☺️
Lenka Vávrovázačínajúca newborn fotografka

Štruktúra online kurzu:

Jedná sa o online kurz a do kurzu sa dostanete kedykoľvek po zadaní prihlasovacích údajov, nie je nutné byť pripojená v nejakom konkrétnom čase. Následne budete mať prístup ku všetkým video návodom, môžete sa k nim aj v budúcnosti kedykoľvek vracať a opakovane si ich prehrať.

Kurz obsahuje 6 lekcií a v nich 4 podrobné video návody + bonusy: 

 • 1
  Video
  V prvom videu sa naučíte spracovať súbor RAW v tzv. RAW konvertore Adobe Lightroom, alebo Adobe Camera Raw. Ak teda fotíte do formátu Raw, tento návod vám pomôže.
 • 2
  Video
  V druhom videu spoznáte krok po kroku retuš pleti
 • 3
  Video
  V treťom videu uvidíte kompletnú úpravu tejto fotografie, od retušu pleti, cez zosvetlenie a pridanie kontrastu, úpravu pozadia na fotografii až po pridanie teplých farebných odtieňov.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

 • 4
  Video
  Vo štvrtom video návode uvidíte presný postup úpravy tejto fotografie. Začneme retušom pleti, úpravou pozadia na fotografii, ďalej sa naučíte upraviť nežiadúce odtiene (farby) pleti, opäť pridáme kontrast a teplé tóny do fotografie. Tiež sa naučíte, ako už upravenú fotografiu uložiť a zmenšiť pre použitie na internete.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

BONUSY

V kurze nájdete tri hodnotné bonusy:

 • Retušovacia akcia
  V prvom bonusovom videu spoznáte postup pre vytvorenie retušovacej akcie. Jej použitie vám veľmi urýchli úpravy fotografií.
 • Farebný prechod
  V druhom bonusovom videu sa naučíte pridať na fotografiu farebný prechod, ktorý vám pomôže ešte viac zjemniť - rozostriť pozadie na newborn fotografiách.

FOTOGRAFIA PRED PRIDANÍM FAREBNÉHO PRECHODU

FOTOGRAFIA PO PRIDANÍ FAREBNÝCH PRECHODOV

 • Zjednotenie tónu pleti
  V poslednom bonusovom videu spoznáte ďaľšiu techniku zjednotenia farebného tónu pleti na newborn fotografiách

FOTOGRAFIA PRED ÚPRAVOU FAREBNÉHO TÓNU PLETI

FOTOGRAFIA PO ÚPRAVE FAREBNÉHO TÓNU PLETI

Koľko to bude stáť?

Cena tohto online kurzu je 

24,90 Eur

Aj vďaka informáciam obsiahnutým v tomto online kurze moje fotografie dostali profesionálnejší vzhľad, pribúdali mi klienti a moja záľuba sa postupne stala aj mojou profesiou. A rovnako sa to môže podariť aj vám. V totmo online kurze nájdete overené postupy úprav newborn fotografií vo Photoshope, vďaka ktorým získajú aj vaše fotografie profesionálnejší vzhľad. 

Najčastejšie otázky

 

Aké znalosti Photoshopu musím mať, aby som kurz zvládla?

V tomto kurze používam pri úpravách fotografií techniky, ako napríklad prácu s vrtstvami a maskami vrstiev. Ak tieto techniky ešte neovládate, odporúčam Vám prejsť najprv kurzom Základy úprav fotografie vo Photoshope, v ktorom podrobne vysvetľujem aj tieto techniky.

Čo ak ešte nemám Photoshop?

Adobe Photoshop je najlepšia a zároveň aj jednoduchá aplikácia na úpravy fotografií. Pokiaľ sa chcete newborn fotografii skutočne venovať, určite vám môžem odporučiť, sa s Photoshopom zoznámiť. A spoločnosť Adobe ponúka možnosť vyskúšať Photoshop úplne zdarma.

Čo ak sa mi kurz nebude páčiť?

Naozaj mi záleží na Vašej spokojnosti, takže Vám ponúkam 7 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak zistíte, že tento kurz pre Vás nie je to pravé, peniaze Vám bez otázok vrátim.

Technické informácie

Jedná sa o online kurz, do ktorého sa dostanete kedykoľvek po zadaní prihlasovacích údajov. Následne budete mať prístup k jednotlivým lekciám a videám kurzu, na vašom monitore budete vidieť dianie na mojej obrazovke a budete počuť môj hlas s inštrukciami. Prístup do kurzu máte na neobmedzenú dobu, takže k videám sa môžete kedykoľvek vracať a aj opakovane si ich prehrať.

Ako online kurz prebieha si môžete pozrieť aj v tomto videu

Objednajte si online kurz

AKO UPRAVIŤ NEWBORN FOTOGRAFIE VO PHOTOSHOPE

teraz

Získajte aj Vy overené postupy a techniky na úpravu fotografií bábätiek a dodajte aj vašim fotografiám profesionálnejší vzhľad.

Online kurz môžete získať za skvelú cenu

24,90 Eur

Chceli by ste sa pred kúpou ešte na čokoľvek spýtať?

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte mi napísať

inspiracie@mariagasparova.sk

Rada vám odpoviem na všetky vaše otázky.