Chceli by ste dodať vašim fotografiám zaujímavú, pútavú atmosféru prevodom do čiernobielej?

Spoznať jednoduché postupy, ako vaše čiernobiele fotografie ešte vylepšiť?

 • ako pridať kontrast
 • ako ešte zvýrazniť na fotografií to dôležité a potlačiť, alebo odstrániť nežiadúce prvky z pozadia
 • ako pridať matný efekt
 • alebo ako dodať fotografii sépiové odtiene

Ja už dnes poznám presné postupy, ako vo Photoshope previesť fotografiu do čiernobielej, alebo do sépiových odtieňov. Tiež poznám mnoho trikov, ako čiernobiele fotky ešte vylepšiť, napríklad zvýrazneným kontrastu medzi svetlami a tieňmi.

A naučiť sa to môžete aj vy

čiernoboiele fotky

Kedysi som tiež vôbec nevedela, ako previesť farebné fotografie do čiernobielej

Čiernobiele fotografie som mala vždy veľmi rada a preto, keď som pred rokmi začínala s fotografiou, tiež som sa snažila odfotiť pôsobivé čiernobiele snímky. Veľmi skoro som však zistila, že to vôbec nie je jednoduché. Moje fotografie bývali skôr šedé, ako čiernobiele, a vôbec som nevedela, prečo je to tak.

Ja som ale veľmi túžila po tom, vedieť o fotení a o úpravách fotoKegrafií čo najviac. Preto som začala fotografiu a úpravy vo Photoshope podrobnejšie študovať a za posledných 8 rokov mmmmmmsom absolvovala desiatky kurzov popreJajvvvvdných lektorov z celého svemmmmta.

A naučila som sa mnoho aj o čiernobielej fotografii, o tom, čoho sa držať už pri fotení a aj o tom, ako fotografie previesť vo Photoshope do čiernobielej a ako ich ďaľšími úpravami ešte vylepšiť.

Viac informácií o mne si môžete prečítať tu

Aj vy sa môžete naučiť dodať vašim fotografiám nový rozmer prevodom do čiernobielej

A nemusíte stráviť hodiny hľadaním tých správnych postupov. Ja som to už urobila za vás a všetky dôležité techniky na prevody a ďaľšie úpravy čiernobielych fotografií vo Photoshope vám ukážem krok po kroku v tomto video-kurze.

Prevody fotografií do čiernobielej už pre vás nebudú žiadny problém a budete presne vedieť:

 • previesť fotografie do čiernobielej vicerými spôsobmi
 • dodatočnými úpravami ešte viac vylepšiť vaše čiernobiele fotky
 • ako pridať kontrast, odstrániť rušivé prvky, zvýrazniť svetlá a tiene
 • ako fotografie kolorovať a dodať im sépiové odtiene
 • a mnoho ďaľšieho

Štruktúra video-kurzu:

Video-kurz dostanete na svoj email ako pdf súbor, v ktorom nájdete odkazy na vaše videá. Vo videách budete vidieť dianie na mojej obrazovke a počuť môj hlas. 

 • 1
  Video
  V tomto videu spoznáte niekoľko možností základných prevodov fotografií do čiernobielej vo Photoshope a tiež možnosť prevodu do čiernobielej v Lightroome
 • 2
  Video
  V tomto videu nájdete kompletnú úpravu tejto fotografie vo Photoshope, orez fotografie, zosvetlenie a stmavenie vybraných častí fotografie, dodanie matného efektu na pozadie, pridanie kontrastu.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

 • 3
  Bonusové video
  V tomto bonusovom videu uvidíte kompletnú úpravu tejto fotografie. Rovnako, ako v predchádzajúcom videu, prejdeme najskôr základnými úpravami, tiež sa naučite presunúť niečo na fotografii, v tomto prípade posunieme psíka, spoznáte dva spôsoby kolorovania fotografií vo Photoshope a pridania sépiových odtieňov. Nakoniec sa naučíte vaše upravené fotografie uložiť a upraviť pre použitie na webe.

Fotografia pred úpravou

Po základných úpravách a prevode do čiernobielej

V sépiových odtieňoch

Koľko to bude stáť?

Cena video kurzu BLACK & WHITE je 19,90 Eur

Informácie, ktoré získate v tomto video-kurze stáli mňa stovky dolárov, mnoho hodín hľadania tých správnych postupov a skúšania rôznych techník. Aj vďaka informáciám v tomto kurze sa ale moje fotografie zlepšovali, postupne mi pribúdali klienti a ja sa dnes môžem aj profesne venovať fotografii.

A keďže viem, aké ťažké boli začiatky, ponúkam vám tento video-kurz iba za zlomok jeho skutočnej hodnoty.

Najčastejšie otázky

Aké znalosti Photoshopu musím mať, aby som kurz zvládla / zvádol ?

V tomto kurze používam pri úpravách fotografií aj pokročilejšie techniky, prácu s vrtstvami a maskami vrstiev. Ak tieto techniky ešte neovládate, odporúčam Vám prejsť najprv kurzom Základy úprav fotografie vo Photoshope, v ktorom podrobne vysvetľujem aj tieto techniky. Kurz nájdete tu >>

Čo ak ešte nemám Photoshop?

Spoločnosť Adobe ponúka možnosť vyskúšať Photoshop na 1 mesiac úplne zdarma. Odporúčam Vám túto možnosť využiť.

Čo ak sa mi kurz nebude páčiť?

Naozaj mi záleží na Vašej spokojnosti, takže Vám ponúkam 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak zistíte, že to pre Vás nie je to pravé, peniaze Vám bez slov vrátim.

Technické informácie

Váš video-kurz obdržíte ako PDF súbor, v ktorom nájdete odkazy na spustenie videí s kurzom. Na Vašom monitore budete vidieť záznam mojej obrazovky so zvukom, s kompletnou úpravou fotografií.

OBJEDNAJTE SI VIDEO - KURZ TERAZ

Získajte aj vy overené postupy a techniky na prevody farebných fotografií do čiernobielej vo Photoshope a na ďaľšie úpravy, pomocou ktorých ešte vylepšíte vaše čiernobiele fotografie

Video - kurz môžete teraz získať za skvelú cenu 19,90 Eur