Túžite sa stať profesionálnou newborn fotografkou? Chceli by ste sa venovať tomuto krásnemu povolaniu, ale máte pochybnosti, pretože:

 • Keď ste skúšali odfotiť maličké bábätko, fotenie často nedopadlo podľa vašich predstáv?
 • Z fotenia sa často stáva trápenie sa s plačúcim a nespokojným bábätkom? Fotenie často opisujete ako: strašné, ťažké, bol to boj?
 • Napriek tomu, že ste videli už množstvo videí a rôznych návodov, ako maličké bábätká odfotiť, si neviete v takýchto situáciach poradiť a s výslednými fotografiami nie ste vôbec spokojná?

Veľmi dobre rozumiem vašim pocitom, pretože som ešte pred pár rokmi bola na tom rovnako. Veľmi som sa chcela stať fotografkou bábätiek, ale kedykoľvek som to skúsila, stretávala som sa iba s neúspechom, s nespokojnými bábätkami a nevydarenými fotografiami 🙁

Vôbec som nevedela, čo s tým a po každom ďaľšom nevydarenom fotení som mala chuť to vzdať...

Dnes už je pre mňa fotenie každého bábätka krásnym zážitkom.

Viem čo robiť, aby boli bábätká počas fotenia spokojné. Dokážem odfotiť aj tie najcitlivejšie bábätká a viem ich jemne polohovať tak, aby sa pri každom dotyku nebudili.

Viem, ako fotografie vylepšiť vo Photoshope a dodať im profesionálny vzhľad.

Ani vy to nemusíte vzdávať. Ukážem vám, že fotenie bábätiek nemusí prebiehať iba v strese a neustálom upokojovaní plačúceho bábätka...

Možno teraz premýšľate, ako je možné, že bábätká tak spokojne spinkajú, keď vám sa to napriek akejkoľvek snahe nikdy nedarí?

Ja už odpoveď poznám. Skrýva sa v ZMENE.

 • Najmä v zmene postupov pri samotnom fotení bábätka
  Vyskúšali ste už všetky postupy a techniky, ktoré poznáte a napriek tomu to nefunguje? Bábätká sú často počas fotenia nepokojné a fotografie stále nie sú podľa vašich predstáv? V tom prípade je čas na zmenu. Inak sa môžete stále točiť v rovnakom kruhu nevydarených fotografií.
 • Dôležitá je aj zmena vo vnímaní a postoji k newborn fotografii
  Newborn fotografia pôsobí veľmi jednoducho, keďže na internete dnes denne nájdete množstvo fotografií spokojne spiacich bábätiek. Môžete tým získať dojem, že je to jednoduché, že bábätko stačí zavinúť, položiť na kožušinku a krásna fotografia je na svete. Ubezpečujem vás, že to tak nie je. A prvým krokom k úspechu je pripustiť to a začať fotografiu vnímať ako komplexné povolanie, ktoré si vyžaduje minimálne základnú znalosť viacerých zručností.

Zmeny sú samozrejme zložité a často sa nám do nich nechce. Ani mne sa do nich kedysi nechcelo... Ale ten pocit bezmocnosti a nezdaru pri každom ďaľšom plačúcom bábätku ma strašne ubíjal 🙁  Preto som hľadala cestu,ako to zmeniť. A našla som ju...

Dnes som profesionálnou newborn fotografkou, členkou APNPI - asociácie profesionálnych svetových akreditovaných newborn fotografov.

 

Splnila som si sen a môžem robiť to, čo ma tak veľmi baví.

Počas mesiaca odfotím 6-14 bábätiek, každé fotenie prebieha v pohode, bez zbytočného stresu a bábätká sú počas fotenia spokojné. Pracujem iba niekoľko dní v mesiaci a moju prácu milujem.

Nemusím každé ráno vstávať do nejakého nezáživneho zamestnania. Popri fotení mám dosť času venovať sa rodine a mojim ďaľším koníčkom. Všetko si dokážem naplánovať tak, aby som poobedia mohla tráviť s mojimi dcérami.

 

 

Moja cesta k vysnívanému povolaniu ale bola zložitá, veeeeľmi zdĺhavá a v neposlednom rade finančne náročná. 

 

V dobe, keď som začínala, neboli u nás žiadne kurzy newborn fotografie dostupné. Preto som sa všetko učila z online kurzov popredných svetových fotografiek. Hodiny som trávila pri počítači prekladaním a hľadaním tých správnych návodov. Veľmi mi vtedy chýbali ucelené a komplexné informácie v našom rodnom jazyku.

 

A to bol hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla, nenechať si informácie, ktoré som počas posledných rokov o fotografii získala, iba pre seba.

Dnes chcem pozvať aj vás na cestu k zmene, cestu k spokojným bábätkám a vydareným, profesionálnym  newborn fotografiám....

Odfotiť maličké bábätko naozaj nie je až také ťažké.

Je ale dôležité, aby ste poznali základné princípy a overené postupy, ako to urobiť a najmä ako zabezpečíte, aby bolo bábätko počas fotenia spokojné.

A vy ich teraz môžete spoznať prostredníctvom

OSOBNÉHO WORKSHOPU

Ako to bude prebiehať?

Osobný workshop môže prebehnúť dvomi spôsobmi podľa toho, ktorý vám bude viac vyhovovať

 • 1
  Na mieste a v podmienkach, v akých bežne fotografujete
  Čo znamená, že prídem za vami do vášho ateliéru, alebo spolu odfotíme bábätko v domácom prostredí u vašich klientov. Tento spôsob osobne považujem za lepší a pre vás prínosnejší, pretože si precvičíte fotenie v podmienkach, napríklad svetelných, v akých budete bežne fotografovať, s rekvizitami a vybavením, aké budete vy bežne používať. Pri fotení sa naučíte využiť to, čo máte bežne k dispozícii.
 • 2
  V mojom ateliéri
  Ak je to pre vás vhodnejšie, fotenie bábätka môže prebehnúť aj v mojom ateliéri. Za nevýhodu považujem iba to, že použijeme moje rekvizity a vybavenie, ktoré vy nemusíte mať bežne k dispozícii.

To ale nie je všetko....

Kúpou získavate aj prístup k online kurzu Newborn fotografie

V online kurze sa v pohodlí vášho domova naučíte všetko dôležité a informácie potom ešte spolu prehĺbime na osobnom workshope

Získate tak komplexné informácie o tomto krásnom fotografickom žánri.

Prečo práve takáto kombinácia?

Žáner newborn fotografie považujem za veľmi obsiahly a nedokážem si predstaviť, ako by som vám všetko dokázala zhrnúť na jednom osobnom workshope. Preto som množstvo informácií vložila do online kurzu, v ktorom sa dozviete všetko dôležité. Spoznáte rôzne situácie, fotografovanie rôznych bábätiek, fotenie v dennom svetle aj so štúdiovým svetlom, v ateliéri, ale aj v domácom prostredí, nastavenia zrkadlovky, úpravy fotografií atď..

Rozumiem ale aj tomu, že môžete mať množstvo doplňujúcich otázok a aj rôzne obavy pred fotením tak maličkých bábätiek. A to všetko vyriešime práve na osobnom worshope.

Kurz je vhodný pre začiatočníčky, ale aj pokročilé fotografky a túto kombináciu kurzov poskytujem iba záujemkyniam, ktoré žijú a pracujú vo vzdialenosti viac ako 40km od Nového Mesta nad Váhom

!!!

Osobný workshop je teraz dostupný pre

2 z vás

Osobný workshop môže prebehnúť kedykoľvek od apríla 2023 do júna 2023.

Koľko to bude stáť?

Tento OSOBNÝ WORKSHOP + jedinečný, ucelený a komplexný online kurz Newborn fotografie môžete získať za

600 Eur

pričom pri objednávke platíte iba 199Eur a doplatok až po dohodnutí osobného workshopu

Môžete sa napríklad aj rozhodnúť, že online kurz bol pre vás dostačujúci a osobný workshop nepotrebujete. Všetko je na vašom rozhodnutí a na tom, čo najlepšie vyhovuje práve vašim potrebám. Tak z kurzov vyťažíte maximum.

!!!Pokiaľ už online kurz Newborn fotografie vlastníte, konečná cena bude zľavnená o cenu už vami zakúpeného kurzu!!!

Príplatky:

 • Za osobný workshop ktorý prebehne v mieste vzdialenom do 100 km = 0 Eur
 • Za osobný workshop ktorý prebehne v mieste vzdialenom 100 km do 300 km od Nového Mesta nad váhom = 30-80 Eur
 • Za osobný workshop ktorý prebehne v mieste vzdialenom 300 km do 400 km od Nového Mesta nad váhom = 80-100 Eur
 • Za osobný workshop ktorý prebehne v mieste vzdialenom viac ako 400 km od Nového Mesta nad váhom = 150 Eur

Často kladené otázky

Ako kurz prebieha?

Jedná sa o internetový kurz v kombinácii s osobným workshopom. Po zaplatení prvej časti ihneď dostanete vstupné prihlasovacie údaje do online kurzu Newborn fotografie. Môžete sa prihlásiť a začať ihneď študovať. Lekcie kurzu Newborn fotografie sa vám budú otvárať postupne a môžete nimi prejsť v priebehu troch týždňov. Online kurz pozostáva z textov, fotografií a najmä z názorných videí. Do online kurzu nemusíte byť prihlásená v konkrétnom čase. Jednotlivé časti a lekcie si môžete prezrieť a naštudovať v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje. K jednotlivým lekciám sa môžete aj v budúcnosti kedykoľvek vracať a opakovane si ich prehrať.

Nenájdem všetky tieto informácie na internete zdarma?

Je možné, že niektoré postupy nájdete na internete zdarma. Pri tomto type fotenia sú ale dôležité aj princípy, ktoré sa za takýmito postupmi skrývajú a tiež aj to, aby ste si vedeli poradiť v rôznych situáciach. A takto komplexné a ucelené informácie, princípy newborn fotografie, presné postupy a v našom rodnom jazyku nenájdete nikde. Kurzy vám ušetria hodiny hľadania rôznych návodov a prekladania. Všetko dôležité sa dokážete naučiť v priebehu dvoch týždňov a všetky prípadné doplňujúce otázky preberieme na osobnom workshope.

Kedy prebehne osobný workshop?

Termín osobného workshopu si dohodneme individuálne podľa toho, kedy vám to bude najlepšie vyhovovať, v rozmedzí apríl - jún 2023.

Aké znalosti Photoshopu musím mať?

Žiadne. V kurze prejdeme všetko, od úplných základov.

Aké znalosti fotografie musím mať?

V online kurze preberieme aj nastavenia fotoaparátu, ale je dobré, ak rozumiete aspoň základom týchto nastavení.

Garancia vrátenia peňazí

Veľmi mi záleží na vašej spokojnosti, preto nakuknite do kurzu a ak zistíte, že to nie je nič pre vás, napíšte mi do 5 dní a ja vám bez otázok vrátim peniaze.

Objednajte si tento jedinečný online kurz Newborn fotografie so všetkými bonusmi za 

 

 199 Eur

Osobný workshop doplatíte neskôr

Chceli by ste sa pred kúpou ešte na čokoľvek spýtať?

Napíšte mi na inspiracie@mariagasparova.sk

Alebo navštívte moju FB stránku a napíšte mi správu Facebook MayaG. photography

Ochotne vám na všetko odpoviem