Chceli by ste vedieť rozostriť pozadie na vašich fotografiách?

Alebo spoznať profesionálne techniky retuše pleti?

V online kurze

👇👇👇

preniknite do hĺbky týchto, ale aj mnohých ďaľších profesionálnych techník úprav fotografií a naučíte sa neskutočne vylepšiť aj vaše fotografie.

Ak poznáte rôzne možnosti a techniky Photoshopu, môžete s vašimi fotografiami urobiť naozaj čokoľvek. Môžete ich veľmi jednoducho vylepšiť a dodať zaujímavejší vzhľad, presne podľa vašich predstáv. Môžete zmeniť celkovú atmosféru, farebnosť, alebo pridať rôzne prvky.

A práve v tomto kurze detailne spoznáte ako na to. Naučíte sa rozostriť, alebo úplne vymeniť pozadie na fotografiách, naučíte sa zmeniť farebnosť a celkovú atmosféru fotografie, budete vedieť pridať akékoľvek prvky, jednoducho spoznáte pokročilé, profesionálne techniky úprav fotografií vo Photoshope.

Kurz obsahuje deväť návodov + bonusy, v ktorých uvidíte krok po kroku úpravy týchto fotografií

!!!

Ku kurzu máte prístup kedykoľvek, nie je nutné, aby ste boli online a sledovala úpravy v nejakom konkrétnom čase. Prístupy do kurzu máte na tri roky a môžete sa k jednotlivým úpravám aj v budúcnosti kedykoľvek vracať a opakovane si ich prehrať.

1.

Prvý návod vás prevedie úpravou jednej fotografie v štýle štyroch ročných období. Spoznáte techniky pre zmeny farebnosti, alebo celkovej atmosféry fotografií

foto pred úpravou

fotografie po úprave

2.

Ako pridáte rôzne prvky na fotografiu (napríklad šál), ako individuálne zmeníte farebnosť čohokoľvek na fotografiách (napríklad topánok), alebo ešte detailnejšie ako celkovo podporíte zimnú atmosféru na fotografiách sa naučíte v ďaľšom videu tohto kurzu.

foto pred úpravou

fotografia po úprave

3.

Jednoduchú techniku rozostrenia pozadia a celkovej úpravy pozadia na fotografiách podrobne spoznáte v ďaľšom videonávode.

foto pred úpravou

fotografia po úprave

4.

V tomto kurze spoznáte spolu až štyri profesionálne techniky retuše pleti a práve v štvrtom návode sa naučíte prvú z nich. Okrem toho ale spoznáte aj rôzne ďaľšie techniky úpravy portrétu. Uvidíte krok po kroku úpravu tejto fotografie👇👇👇

5.

Piata úprava je zameraná na vylepšenie vašich jesenných fotografií. Spoznáte ďaľšie techniky úpravy pozadia a celkovej farebnosti v jesenných tónoch.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

6.

Ďaľšie nástroje a techniky pre komplexné zmeny farebnosti na fotografiách, zmenu veľkosti fotografie, alebo aj techniku zmeny nudnej oblohy na pútavejšiu a zaujímavejšiu spoznáte v šiestej lekcii tohto kurzu. 

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

7.

V siedmom návode kurzu sa naučíte profesionálne vyretušovať pleť na vašich portrétoch pomocou ďaľšej techniky, tiež upraviť pozadie, otočiť fotografiu a previesť fotografiu do pútavej čiernobielej.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

8.

Fotografovať neskoro večer, alebo v noci, v slabom svetle, môže byť technicky náročné. Riešením je, že fotografie spravíte cez deň a až následnou úpravou dodáte fotografii večernú, alebo nočnú atmosféru. V predposlednej úprave tohto kurzu spoznáte techniky, ako na to.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

9.

Ako dosiahnuť pútavý, umelecký vzhľad portrétu sa naučíte v poslednej úprave kurzu.  Spoznáte ďaľšie dve techniky retuše pleti, rôzne ďaľšie techniky pre úpravu pleti, dodanie väčšieho kontrastu a hĺbky a celkovo techniky pre dodanie umeleckého vzhľadu vašim portrétom.

Tento typ portrétu ale nie je iba o úprave.  Preto som pre vás pripravila aj krátky popis toho, ako vznikol tento portrét. Spoznáte tak, aké svetlo je vhodné na tento typ portrétu, alebo aj celkovo na čo všetko by ste mali myslieť, ak chcete podobný vzhľad dosiahnuť.

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

Pri úpravách nepoužívam žiadne akcie, alebo iné produkty, ktoré by ste si museli niekde dokupovať, aby ste žiadaný vzhľad dosiahli. Všetky techniky sa naučíte urobiť krok po kroku.

Kurz môžem len a len odporučiť. Myslím si, že je pre každého, kto sa chce zlepšiť po získaní základných skúsenosti s photoshopom. Sama som sa po základnom kurze chcela učiť a vzdelávať. Chcela som vedieť, ako osobu vložím z fotky do fotky, ako vymeniť oblohu. Chcela som vedieť rôzne druhy retuše a toto všetko a aj viac tento kurz približuje. Za posledné roky som sa učila sama rôzne techniky a nie vždy to bolo jednoduché. Tentokrát mám, dá sa povedať, že konečne pokoj na duši, keďže kurz mi zodpovedal aj tie otázky, ktoré som síce malá už vyriešené, ale nie do dokonalosti. Ja ďakujem za úžasný kurz a môžem odporučiť každému jednému fotografovi, ktorý sa chce dozvedieť viac ♥️
Veronika Mäsiarmama a fotografka
Váš nový kurz s pokročilou úpravou fotografií mi opäť pomohol posunúť úpravy vpred. Lepší prechod presetov, jemnejší fokus a celkový dojem fotografie je zase o kus ďalej. Veľmi pekne ďakujem
Lenka Vávrovámama, fotografka

BONUSY

V kurze nájdete aj bonusové návody, prvé dva sú zamerané na časté otázky, ktoré od vás dostávam:

1. AKO ZMENÍTE POZADIE

NA VAŠICH FOTOGRAFIÁCH

Táto fotografia vznikla spojením dvoch fotografií, ktoré vidíte nižšie

Na príklade úpravy tejto fotografie spoznáte ďaľšie techniky, ktoré vás prevedú krok po kroku výmenou pozadia na fotografiách, ale aj teoretickými tipmi, na čo by ste si mali pri takýchto výmenách dať pozor, na čo myslieť, aby fotografie spolu krásne splynuli a aby bol výsledok čo najuveriteľnejší.

BONUS č.2

AKO DOOSTRÍTE FOTOGRAFIE VO PHOTOSHOPE

V druhom bonusovom videu spoznáte jednoduchú techniku doostrenia fotografií

Foto pred doostrením

Foto po doostrení

BONUS č.3

AKO PRIDÁTE PADAJÚCI SNEH NA VAŠU FOTOGRAFIU

V treťom bonusovom videu spoznáte jednoduchý návod ako pridáte padajúci sneh na vašu fotografiu

Pôvodná foto

Foto s padajúcim snehom

BONUS č.4

TVORBA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKOV POMOCOU UMELEJ INTELIGENCIE

V najnovšom bonusovom videu spoznáte techniky pre tvorbu fotografií pomocou AI technológií. Naučíte sa, ako si tento typ fotografií (obrázkov) vytvoríte a ako ich môžete skombinovať aj s vašimi vlastnými fotografiami vo Photoshope. K tvorbe tohto typu fotografií a obrázkov budete potrebovať aplikáciu cca 10USD/mes.

V tomto bonuse sa tiež naučíte, ako môžete využiť  AI technológie na tvorbu akýchkoľvek fotopozadí, napríklad vianočných. Už nikdy nebudete musieť robiť kompromisy, objednávať predražené pozadia, alebo lacné, nekvalitné. Jednoducho si pozadie vytvoríte a dáte vytlačiť tak, že bude vždy presne podľa vašich predstáv.

Koľko to bude stáť?

Vylepšiť aj vaše fotografie vo Photoshope pomocou profesionálnych techník sa môžete naučiť iba za

89,90Eur

  • Techniky rozostrenia a zmeny pozadia
  • Štyri profesionálne techniky retuše pleti
  • Techniky pre pridanie akýchkoľvek prvkov na fotografiu, alebo pre individuálnu zmenu farebnosti
  • Rôzne techniky pre úpravu pozadia, alebo celkovej zmeny farebnosti a atmosféry na fotografiách
  • Ale najmä radosť z krajších, zaujímavejších a profesionálne vyzerajúcich fotografií, ktoré budete vedieť upraviť a vylepšiť presne podľa vašich predstáv

to všetko získate kúpou tohto kurzu

Tento kurz je presne to, čo som potrebovala. Určite je pre fotografov, ktorý už ovládajú základy Photoshopu. Musia vedieť pracovať s vrstvami a maskami. Ak je niekto ešte len začiatočník, tak odporúčam prejsť najprv kurzom „Základy úprav fotografií vo Photoshope“, ktorý má p. Majka tiež super spracovaný. Myslím, že v každej lekcii tohto kurzu sa človek môže ešte veľa naučiť. Je tam toho ako sa hovorí „z každého rožku“ niečo. Určite nie málo 😊. Ja som vďačná za tento kurz, lebo obsahuje lekcie, ktoré mi pomôžu pri upravovaní fotografií, aby vyzerali tak, ako si predstavujem. Za mňa jednoznačne jeden z najlepších kurzov, ktorý ma posunie na vyššiu úroveň pri úprave fotiek. Teším sa, že som ho získala ešte „v predpredaji“, pretože cena je super vzhľadom na to, koľko informácií a úprav tam je. A tie úpravy sú že waaaaw 😃 Určite nekončím s kurzami od p. Majky. 😊 Odporúčam! ĎAKUJEM
Eva AdamMama a fotografka

Časté otázky:

Ako kurz prebieha?

Jedná sa o internetový kurz a do kurzu sa dostanete kedykoľvek po zadaní hesla na prihlasovacej stránke. Potom už máte pístup ku všetkým úpravam. Úpravy sú spracované vo forme videí, v ktorých uvidíte dianie na mojej obrazovke a budete počuť môj hlas s inštrukciami. 99% úprav je vo Photoshope, vo videách ale uvidíte aj to, ako môžete v programoch Camera Raw, alebo Ligrhtroom urobiť základné úpravy, napríklad orez, zjemniť svetlé, alebo príliš tmavé miesta.

Je pre mňa kurz vhodný?

Kurz je pre vás vhodný, ak ste začínajúca, alebo aj pokročilá fotografka, ktorá túži vedieť profesionálne vylepšiť fotografie vo Photoshope.

Aké znalosti Photoshopu musím mať, aby som kurz zvládla?

Tento kurz v pohode zvládnete ak ovládate úplne základy práce vo Photoshope, napríklad poznáte nástroje Photoshopu ako štetec, alebo klonovacie razítko a rozumiete základom práce s vrtstvami, vrstvami úprav a maskami vrstiev. V kurze ukazujem každú techniku krok po kroku, ak ale tieto úplne základy neovládate, môže byť kurz pre vás ťažšie zrozumiteľný.

Musím byť pripojená online v nejakom konkrétnom čase?

Nie. Kurzom môžete prechádzať kedykoľvek v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Prístupy do kurzu máte navždy, možete si videá aj v budúcnosti znovu prehrať a kedykoľvek sa k nim vracať.

Napadla vám akákoľvek iná otázka, na ktorú by ste pred kúpou chceli spýtať?

Napíšte mi na inspiracie@mariagasparova.sk, ochotne vám na všetko odpoviem.

Ste tu prvý krát a ešte ma nepoznáte?

Volám sa Mária Gašparová a fotografii sa venujem už viac ako 12 rokov. Najmä foteniu detí, rodín a profesne najmä fotografovaniu úplne malých bábätiek, som profesionálnou newborn fotografkou. Som členkou APNPI - asociácie profesionálnych akreditovaných newborn fotografov z celého sveta.

Počas mojej praxe som spoznala mnoho tipov, trikov a postupov, ako odfotiť čo najkrajšie fotografie a ako ich upraviť napríklad vo Photoshope a dodať im profesionálnejší vzhľad.

Som autorkou blogu o fotografii, projektu Mama fotografkou, prostredníctvom ktorého môžete z mojich dlhoročných skúseností čerpať aj vy.  V článkoch na blogu, v eBookoch a online kurzoch, nájdete ucelené informácie o tom, ako odfotíte krajšie fotografie detí, alebo maličkých bábätiek.

Moje eBooky a online kurzy už pomohli

0
ženám, ako ste vy, mamám fotografkám, začínajúcim fotografkám a newborn fotografkám.