Túžite sa stať profesionálnou newborn fotografkou? Chceli by ste sa venovať tomuto krásnemu povolaniu, ale máte pochybnosti, pretože:

 • Keď ste skúšali odfotiť maličké bábätko, fotenie často nedopadlo podľa vašich predstáv?
 • Z fotenia sa často stáva trápenie sa s plačúcim a nespokojným bábätkom? Fotenie často opisujete ako: strašné, ťažké, bol to boj?
 • Napriek tomu, že ste videli už množstvo videí a rôznych návodov, ako maličké bábätká odfotiť, si neviete v takýchto situáciach poradiť??
 • S vašimi fotografiami stále nie ste spokojná, alebo sú napriek všetkému stále iba priemerné?
 • Prípadne ste to ešte neskúsili, pretože máte rôzne obavy z takéhoto fotenia?

Všetky tieto problémy poznám, pretože ešte pred pár rokmi som s nimi rovnako ako vy, bojovala aj ja. Veľmi som sa chcela stať fotografkou bábätiek, ale kedykoľvek som to skúsila, stretávala som sa iba s neúspechom, s nespokojnými bábätkami a nevydarenými fotografiami 🙁

Vôbec som nevedela, čo s tým a po každom ďaľšom nevydarenom fotení som mala chuť to vzdať...

Dnes už je pre mňa fotenie každého bábätka krásnym zážitkom.

Viem čo robiť, aby boli bábätká počas fotenia spokojné. Dokážem odfotiť aj tie najcitlivejšie bábätká a viem ich jemne polohovať tak, aby sa pri každom dotyku nebudili.

Viem, ako fotografie vylepšiť vo Photoshope a dodať im profesionálny vzhľad.

Ani vy to nemusíte vzdávať. Ukážem vám, že fotenie bábätiek nemusí prebiehať iba v strese a neustálom upokojovaní plačúceho bábätka...

Možno teraz premýšľate, ako je možné, že bábätká tak spokojne spinkajú, keď vám sa to napriek akejkoľvek snahe nikdy nedarí?

Ja už odpoveď poznám. Skrýva sa v ZMENE.

 • Najmä v zmene postupov pri samotnom fotení bábätka
  Vyskúšali ste už všetky postupy a techniky, ktoré poznáte a napriek tomu to nefunguje? Bábätká sú často počas fotenia nepokojné a fotografie stále nie sú podľa vašich predstáv? V tom prípade je čas na zmenu. Inak sa môžete stále točiť v rovnakom kruhu nevydarených fotografií.
 • Dôležitá je aj zmena vo vnímaní a postoji k newborn fotografii
  Newborn fotografia pôsobí veľmi jednoducho, keďže na internete dnes denne nájdete množstvo fotografií spokojne spiacich bábätiek. Môžete tým získať dojem, že je to jednoduché, že bábätko stačí zavinúť, položiť na kožušinku a krásna fotografia je na svete. Ubezpečujem vás, že to tak nie je. A prvým krokom k úspechu je pripustiť to a začať fotografiu vnímať ako komplexné povolanie, ktoré si vyžaduje minimálne základnú znalosť viacerých zručností.

Zmeny sú samozrejme zložité a často sa nám do nich nechce. Ani mne sa do nich kedysi nechcelo... Ale ten pocit bezmocnosti a nezdaru pri každom ďaľšom plačúcom bábätku ma strašne ubíjal 🙁  Preto som hľadala cestu,ako to zmeniť. A našla som ju...

Dnes som profesionálnou newborn fotografkou, členkou APNPI - asociácie profesionálnych svetových akreditovaných newborn fotografov.

 

Splnila som si sen a môžem robiť to, čo ma tak veľmi baví.

Počas mesiaca odfotím 6-14 bábätiek, každé fotenie prebieha v pohode, bez zbytočného stresu a bábätká sú počas fotenia spokojné. Pracujem iba niekoľko dní v mesiaci a moju prácu milujem.

Nemusím každé ráno vstávať do nejakého nezáživneho zamestnania. Popri fotení mám dosť času venovať sa rodine a mojim ďaľším koníčkom. Všetko si dokážem naplánovať tak, aby som poobedia mohla tráviť s mojimi dcérami.

 

 

Moja cesta k vysnívanému povolaniu ale bola zložitá, veeeeľmi zdĺhavá a v neposlednom rade finančne náročná. 

 

V dobe, keď som začínala, neboli u nás žiadne kurzy newborn fotografie dostupné. Preto som sa všetko učila z online kurzov popredných svetových fotografiek. Hodiny som trávila pri počítači prekladaním a hľadaním tých správnych návodov. Veľmi mi vtedy chýbali ucelené a komplexné informácie v našom rodnom jazyku.

 

A to bol hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla, nenechať si informácie, ktoré som počas posledných rokov o fotografii získala, iba pre seba.

Dnes chcem pozvať aj vás na cestu k zmene, cestu k spokojným bábätkám a vydareným, profesionálnym newborn fotografiám....

Pre kúpu tohto kurzu som sa rozhodla, keď sa mi narodil môj syn. Mala som zrkadlovku, ale neurobila som také fotky, aby som bola spokojná. Kúpou tohto kurzu som dostala oveľa viac, ako som očakávala. Nielen že som si nastavila moju zrkadlovku, ale konečne som začala byť spokojná s mojimi fotkami. Sú tam návody a videá, ktoré využijete nielen pri newborn fotografiách. A keď som aj neskôr pri fotení natrafila na nejaký problém, Mária bola vždy ochotná poradiť a pomôcť ako ďalej. Za mňa určite ÁNO. Neľutujem a odporúčam.
Anička Backová Maslakovamamina dvoch detí a začínajúca fotografka
Ďakujem za tento kurz, ktorý mi dodal odvahu v momente, keď som to už chcela vzdať. Robíte skvelú prácu. A ďakujem aj za to, že je možné videá a texty kurzu kedykoľvek pozrieť znova (čo určite budem potrebovať aj kôli času, aj kôli nadobudnutiu sebaistoty). Všetko dobré!
Martina Ch.Začínajúca fotografka
Za kurz som veľmi vďačná, fotím už dlhšie, ale newbornu som sa zatiaľ nevenovala. Všetky tieto informácie ma vniesli do tejto oblasti úplne od začiatku. Kurz mi poskytol cenné rady, za ktoré som veľmi vďačná. Videá boli prehľadne spracované a každé jedno ma niečo naučilo. Určite všetkým odporúčam
Reni Wszól

Odfotiť maličké bábätko naozaj nie je až také ťažké.

Je ale dôležité, aby ste poznali základné princípy a overené postupy, ako to urobiť a najmä ako zabezpečíte, aby bolo bábätko počas fotenia spokojné.

A vy ich teraz môžete spoznať v pohodlí vášho domova, prostredníctvom online kurzu Newbon fotografie

(Nemusíte ale byť online pripojená v konkrétom čase. Ku kurzu máte prístup 3 roky a kurzom môžete prechádzať v čase, aký vám najviac vyhovuje)

Tento Online kurz vrelo odporúčam všetkým, ktorý chcú fotiť malé bábätká. Po dlhšom zvažovaní som si ho zakúpila a vôbec to neľutujem. Pani Mária úplne krásne a jasne dáva návod na to, ako také novorodeniatko odfotiť, ako napózovať rodičov a omnoho viac. Je to úžasný kurz a cena je úplne úžasná. Doteraz som kurzy pod 250 eur ani nevidela, takže suma, ktorú pýta pani Mária, určite nie je až tak vysoká vzhľadom na to, koľko hľadania a štúdia a pozerania si zahraničných videi na youtube ( lebo povedzme si popravde, tých slovenských či českých veľa niet) si kúpou tohto video kurzu ušetríte. Ja vidím okamžitý pokrok. Na fotky, ktoré som robila pred týmto kurzom, sa teraz už nemôžem ani pozerať. A taktiež je úžasné, že čokoľvek neviem aj to, čo je pre iného možno banalita, pani Mária mi láskavo a znovu jednoducho vysvetlí, prostredníctvom emailu. Ďakujem Vám, že ste vytvorili tento videokurz a aj celý váš blog, aj fb stránku. Veľmi rada sa Vami nechávam inšpirovať.
Ivana Petkováfotografka
Kurz je prefektný. Som veľmi rada, že som sa do toho pustila. Teším sa veľmi a som veľmi motivovaná 🙂
Viktória TrencsényiováZačínajúca fotografka
Ďakujem za tento kurz. Určite sa k nemu budem ešte vracať. Ďakujem aj za úpravy, aj tie ma veľmi posunuli. Veľmi sa teším a najmä na to, keď si budem môcť všetko vyskúšať "naostro" pri fotení bábätka.
Ivana Cíferská

Jedinečný online kurz

NEWBORN FOTOGRAFIE

Komplexné know-how!

Základné princípy, presné postupy, profesionálne techniky a množstvo tipov a trikov, vďaka ktorým budete vedieť vytvárať krásne, profesionálne fotografie maličkých bábätiek.

V tomto kurze nájdete množstvo informácií, návodov, tipov a videí s presnými postupmi, ako fotiť tak malé bábätká. To vám ale môže znieť veľmi všeobecne.

 

Poďte sa teda pozrieť, čo konkrétne vám kurz môže priniesť a čo sa v ňom naučíte.

1.časť

Tajomstvo spokojného bábätka

Myslíte si, že bábätko buď spokojne spinká = dá sa odfotiť, alebo je nespokojné a plačlivé = nedá sa odfotiť, a vy to nemôžete nijako ovplyvniť? Spokojnosť bábätka počas celého fotenia môžete ovplyvniť aj vy viacerými konkrétnymi krokmi a postupmi počas fotenia. Ako na to, sa dozviete hneď v prvej časti kurzu.

2.časť

Technická stránka newborn fotografie

V tejto časti kurzu sa naučíte, ako odfotíte čo najlepšie fotografie po tej technickej stránke. Naučíte sa nastaviť fotoaparát, využiť prirodzené svetlo, ale aj pracovať so štúdiovými svetlami. Budete vedieť umiestniť bábätko v čo najlepšom uhle voči svetlu, naučíte sa, z akého uhla by ste mali fotiť, aby boli fotografie čo najlepšie a ešte omnoho viac.

Samotná táto časť kurzu bude pre vás veľmi hodnotná. Naučíte sa vytvoriť perfektné, profesionálne fotografie priamo z fotoaparátu.

Príklad fotky pred a po úprave. Aj vy sa naučíte odfotiť tak, aby ste s úpravami mali čo najmenej práce.

3. časť

Základy polohovania

V tejto časti spoznáte úplné základy polohovania bábätka. Tiež sa naučíte, ako odfotíte bábätko v rôznych rekvizitách určených na newborn fotenie, napríklad v košíkoch, alebo ako odfotíte bábätko s rodičmi a súrodencami. Všetko uvidíte v názorných videách s mojim podrobným vysvetlením a inštruktážou.

4. časť

Fotenie citlivejšieho bábätka

Každé bábätko je iné a nie všetky prespia spokojne celé fotenie. Preto v tejto časti kurzu spoznáte techniky, ako odfotíte aj tie najcitlivejšie bábätká bez toho, aby boli neustále nepokojné, alebo aby sa pri každom vašom dotyku budili. Spoznáte aj dve techniky "wrapovania - zavinovania". Opäť všetko uvidíte v názorných videách s mojim podrobným výkladom a vysvetlením, prečo a ako robím jednotlivé kroky.

5. časť

Ucelený, autentický priebeh jedného fotenia

V tejto časti kurzu uvidíte ucelený, autentický priebeh jedného fotografovania. Od informácií, ktoré poskytujem klientom už pred fotením, cez príchod klientov do môjho ateliéru, prípravy rekvizít až po samotné fotenie. Vytvoríte si tak ucelený obraz o takomto fotografovaní.

6. časť

Úpravy fotografií vo Photoshope (Lightroome a Camera Raw)

Nezáleží na tom, či už máte nejaké znalosti Photoshopu, alebo ste s ním ešte nikdy nepracovali. V tejto časti kurzu sa krok po kroku naučíte vylepšiť vaše newborn fotografie, zosvetliť, alebo stmaviť niektoré časti fotografie, vyretušovať pleť a mnoho ďaľšieho. Aj táto časť kurzu bude pre vás veľmi hodnotná. Získate v nej to najlepšie z toho, čo som sa počas posledných 13 rokov naučila o úpravách newborn fotografií. Podrobne sa zoznámite s možnosťami úprav fotografií vo Photoshope, ale aj v Lightroome a Camera Raw.

7. časť

Bonusy

V tejto časti kurzu nájdete ešte ďaľšie hodnotné bonusy.

Bonus č.1

Prvým bonusom je mini eBook - Sprievodca fotením bábätka, ktorý vám veľmi pomôže v začiatkoch. Nájdete v ňom prehľadne zhrnuté informácie z kurzu, postupy polohovanie, ukážky jednotlivých polôh, môžete si ho vytlačiť a počas vašich prvých fotení ho mať stále pri sebe.

                       Bonus č.2

Ďaľším bonusom je video, v ktorom nájdete podrobný postup krok po kroku, ako upletiete set ciapočky, vankúša a wrapu na fotenie bábätka. Cena takéhoto setu sa bežne pohybuje od 50 Eur. Vďaka tomuto postupu ušetríte nemalú sumu.

                       Bonus č.3

V treťom bonusovom videu sa naučíte spojiť dve fotografie vo Photoshope .

                       Bonus č.4

Nastavenia fotoaparátu bývajú asi najväčšou výzvou pre začínajúce fotografky. Práve preto sa im v tejto bonusovej časti povenujeme podrobne tak, aby ste tejto problematike porozumeli s úplnou ľahkosťou.

Tmavé, neostré, prepálené fotografie budú minulosťou a vy sa naučíte odfotiť perfektné fotografie už priamo z fotoaparátu a to v akomkoľvek prostredí a v akomkoľvek svetle.

Porozumiete parametrom expozičného trojuholíka Clony,Času a ISO, naučíte sa prečo voliť také, alebo iné hodnoty a kde a ako ich na vašom fotoaparáte nastavíte, alebo zmeníte.

Návody v tejto časti sú spracované na viacerých príkladoch fotoaparátov Canon, Nikon a Sony.

Po kliknutí na obrázky si môžete priblížiť, ako napríklad to vo vnútri kurzu vyzerá

Štruktúra kurzu:

Kurz štartuje v pondelok 25.3.2024

 • Jedná sa o internetový kurz. Do kurzu sa dostanete po zadaní prístupových údajov (po príhlasení), ktoré obdržíte emailom. Nemusíte byť pripojená v konkrétnom čase. Lekcie si môžete prezerať kedykoľvek vám to najlepšie vyhovuje a aj v budúcnosti sa k nim môžete kedykoľvek vracať a opakovane si ich prehrať.
 • Kurz je rozdelený do 6 častí + bonusy, väčšina častí je rozdelených do ďaľších lekcií. Časti kurzu sa vám budú otvárať postupne tak, aby ste neboli zahltená. Celým kurzom môžete prejsť za 3-4 týždne
 • Okrem množstva teoretických informácií a rôznych návodov, v kurze nájdete 19 videí s názorným priebehom fotenia bábätka, spolu takmer 223 minút. Vo videách presne uvidíte postupy, ako bábätko polohovať, zavinúť, ako fotiť bábätko v rekvizitách, s rodičmi, alebo súrodencami

V skratke môžem o kurze napísať, že sa naučíte odfotiť profesionálne fotografie maličkých bábätiek. Napríklad také, aké vidíte nižšie. Vo videách kurzu vás budem krok po kroku navigovať, ako bábätká napolohujete, čo robiť, aby spokojne spinkali, z akého uhla môžete odfotiť, alebo v akom uhle voči svetlu.

Uvidíte úplne presne, ako tieto fotografie vznikli a môžete to potom využiť vo vašej vlastnej tvorbe.

V 6.časti kurzu - Úpravy fotografií, sa naučíte profesionálne upraviť vaše fotografie. Prejdete od úplnych základov, až po pokročilé techniky úprav. Čaká na vás viac ako 200 minút presných návodov, v ktorých budete vidieť dianie na mojej obrazovke a počuť môj hlas s inštrukciami. 

 • Spoznáte úplne základy úprav fotografií, ale aj techniky na úpravu a zjemnenie pokožky bábätka, alebo pozadia na fotografiách, úpravy nežiadúcich tónov pleti, pridanie kontrastu a prevody fotografií do čiernobielej. Nemusíte mať žiadne skúsenosti s prácou vo Photoshope, Lightroome, alebo v Camera Raw, ako som písala vyššie, tieto videá sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov. 
 • Navyše som zámerne vybrala fotografie, vyžadujúce si zložitejšie úpravy, takže spoznáte aj veľmi pokročilé techniky úprav newborn fotografií vo Photoshope, spoznáte množstvo tipov a trikov, ktoré vám pri úpravách veľmi pomôžu
 • Taktiež spoznáte aj možnosti úprav v Camera Raw a v Adobe Lightroom

Napríklad uvidíte krok po kroku úpravu tejto fotografie

Fotografia pred úpravou

Fotografia po úprave

a tejto fotografie

Fotografia po úprave do čiernobielej

Fotografia pred úpravou

Fotografie po úprave do sépiových odtieňov

V bonusovom videu sa ešte naučíte spojiť dve fotografie vo Photoshope

Ak je starší súrodenec ešte malý, je bezpečnejšie odfotiť ho samostatne a následne spojiť fotografie vo Photoshope. A to sa naučíte v tomto bonusovom videu.

1.fotografia

2.fotografia

Po úprave

 • Praktické cvičenia
  Na konci každej časti kurzu na vás čakajú inštrukcie k praktickým cvičeniam, ktoré vás ešte rýchlejšie privedú k želaným výsledkom
 • Uzavretá skupina na facebooku
  Ku kurzu získavate aj prístup do uzavretej skupiny na facebooku, kde môžete denne zdieľať vaše AHA momenty, výsledky vašich praktických cvičení a samozrejme sa ma môžete na čokoľvek spýtať.
Investíciu do online kurzu newborn fotografie neľutujem a som velmi rada že som sa rozhodla kurz zakúpiť. S myšlienkou naučiť sa ako fotiť newborn fotografie som sa pohrávala už dlhšie, no doposiaľ som nemala priestor na materskej dovolenke s dvoma malými deťmi nájsť si toľko času, aby som si svojpomocne začala na internete vyhľadávať návody "ako na to". Potrebovala a hľadala som niečo, čo bude spracované prehľadne, ucelene, k čomu budem mať prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Toto všetko a aj omnoho viac som získala absolvovaním online kurzu newborn fotografie. V kurze sú prehľadne spracované všetky dôležite informácie od prípravy, cez priebeh fotenia až po finálnu úpravu fotografií v grafickom programe, formou textu aj videí, ktoré si môžem opakovane prezrieť, vrátiť sa k ním pred aj po fotení bábätka, čím sa človek stále niečo nové naučí, uvedomí si svoje chyby a nedostatky. Ďakujem za možnosť dozvedieť sa všetko potrebné o fotení bábätiek prostredníctvom tohto kurzu a velmi si vážim aj dodatočnú pomoc od pani Gašparovej. Veľmi ochotne mi zodpovedala všetky moje dodatočné otázky a nejasnosti ktoré vyplynuli po mojom prvom newborn fotení v praxi.
Silvia Kánovázačínajúca fotografka, Silvia Kanova Photography (na FB), www.silviakanova.sk
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za školenia a rady od našej "mamy fotografky". Ja som zaznamenala prvý posun už po online kurze Ako fotiť digitálnou zrkadlovkou ohľadom nastavení foťáku, momentálne lúskam ďalšie lekcie z online kurzu Newborn fotografie - z bábenkovského fotenia a teším sa na ďalšie posuny a nové skúsenosti.🙏 Som vďačná, že sa naše cesty (zatiaľ takýmto online spôsobom) stretli.
Katarína Tekeľovázačínajúca fotografka
Dobrý deň, chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za Váš online kurz. Bol a je stále pre mňa prínosom. Stále sa k nemu vraciam. Popravde som na Váš kurz pozerala už pred tým, než som začala fotiť, ale bola som skepická. Absolvovala som aj celodenný Newborn Workshop v Linzi, ale nedal mi zďaleka toľko, čo váš online kurz. Veľmi pekne ďakujem
Luci FortunováFotografka

Vďaka informáciam obsiahnutým v tomto kurze, budete vedieť vytvárať krásne a profesionálne fotografie maličkých bábätiek. 

Ak je newborn fotografia aj vašou vysnívanou profesiou, tento kurz vám pomôže váš sen dosiahnuť.

Do kurzu môžete vstúpiť ešte do štvrtku 21.2.2024 do 24:00. Potom bude vstup do kurzu opäť niekoľko mesiacov uzavretý

Koľko to bude stáť?

Tento jedinečný, ucelený a komplexný online kurz so všetkými bonusmi môžete získať za

219 Eur

 • Táto cena predstavuje približne cenu jedného newborn fotenia u profesionálneho newborn fotografa, takže vaša investícia sa vám ihneď vráti
 • Spolu viac ako 10 hodín videí s rôznymi návodmi, s ukážkami z fotenia bábätiek a presnými postupmi, ako dodáte fotografiám profesionálny vzhľad dodatočnými úpravami

Čo ak zistíte, že tento kurz nie je pre vás to pravé?

Naozaj mi záleží na vašej spokojnosti a preto vám ponúkam garanciu vrátenia peňazí. Nakuknite do kurzu, rozhliadnite sa a ak do 8 dní zistíte, že to nie je pre vás, napíšte mi a ja vám bez otázok vrátim peniaze.

Ďaľšie referencie

Chcem vám aj poďakovať za kurz, neverila by som pred časom, že sa priučím newborn fotografii. Dlho som newborn fotografie len obdivovala a teším sa, že dokážem aj ja niečo také
Nikola Manová
Chcela by som Vam velmi pekne podakovat za kurz. Velmi ma oslovil a pomohol. Hlavne ma potesili aj detailne info o expozicnom trojuholniku. A zvlast sa tesim, ked budem skusat upravy vo photoshope, velmi sa mi pacili vase retuse pleti. Aj inspiracie ohladom rekvizit su super. Verim, ze budem mat moznost nadalej skusat fotit.
Margaréta Pribulová Holéniová
Od kurzu jsem očekávala postupy, jak pracovat s miminkem a jak ho polohovat. Maria v kurzu samozřejmě tohle všechno má, ale nabízí daleko více. Přípravu bezpečného prostředí, průběh foceni, polohování dítěte, rekvizity a vše s ohledem na pohodlí a bezpečí foceného malého uzlíčku. Navíc vše o čem píše má zpracované v názorných videích včetně finálních úprav fotek! Mít tento kurz před narozením mého syna, určitě bych se pustila doma do focení bez obav. V kurzu jsem našla odpovědi na všechny otázky a obavy, které mě před focením odrazovaly. Dnes už bych se nebála. Naučila jsem se, jak se připravit a postupovat s ohledem na bezpečnost miminka. Doporučuji každému fotografovi, který chce pořizovat snímky malých a křehkých novorozenců.
Petra RajtmajerováZastánkyně aktivního životního stylu a společných aktivit s dětmi, autorka webu www.sdetmivakci.cz a mamka dvou dětí
Kurz obsahuje řadu hodnotných informací, které jsou znásobeny videi ze zákulisí a návody. Každý si tak může udělat představu o tom, co práce fotografa miminek obnáší, zjistí, na co si dát pozor a co jak udělat, takže se tomuto oboru může věnovat sám (ať už jen pro domácí potřebu či profesionálně). Za mě je to určitě dobrá práce 🙂
Klárka BílkováPodnikatelka, fotografka

Často kladené otázky

Ako kurz prebieha?

Jedná sa o internetový kurz, do kurzu sa dostanete po zadaní prihlasovacích údajov. Môžete sa do kurzu prihlásiť kedykoľvek a začať úvodnými informáciami a prvou časťou kurzu. V priebehu troch týždňov sa vám postupne otvoria ďaľšie časti a lekcie kurzu. Kurz pozostáva z textov, fotografií a aj názorných videí. Do kurzu nemusíte byť prihlásená v konkrétnom čase. Jednotlivé časti a lekcie si môžete prezrieť a naštudovať v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje. K jednotlivým lekciám sa môžete aj v budúcnosti kedykoľvek vracať a opakovane si ich prehrať. Ku kurzu máte prístup 3 roky.

Nenájdem všetky tieto informácie na internete zdarma?

Je možné, že niektoré postupy nájdete na internete zdarma. Pri tomto type fotenia sú ale dôležité aj princípy, ktoré sa za takýmito postupmi skrývajú a tiež aj to, aby ste si vedeli poradiť v rôznych situáciach. A takto komplexné a ucelené informácie, princípy newborn fotografie, presné postupy a v našom rodnom jazyku nenájdete nikde. Kurz vám ušetrí hodiny hľadania rôznych návodov a prekladania. Všetko dôležité sa naučíte v jedinom online kurze. Navyše máte stále moju podporu a môžete sa ma kedykoľvek, aj v budúcnosti, na čokoľvek pýtať.

Aké znalosti Photoshopu musím mať?

Žiadne. V kurze prejdeme všetko, od úplných základov.

Aké znalosti fotografie musím mať?

Opäť žiadne, všetko s vami preberiem od úplných základov.

Objednajte si tento jedinečný kurz + všetky bonusy len za

 219 Eur a staňte sa aj vy profesionálkou v tomto odbore

Chceli by ste sa pred kúpou ešte na čokoľvek spýtať?

Napíšte mi na inspiracie@mariagasparova.sk

Alebo navštívte moju FB stránku a napíšte mi správu Facebook MayaG. photography

Ochotne vám na všetko odpoviem