Intenzívny 4 - dňový online kurz, v ktorom sa naučíte fotiť maličké bábätká

Chceli by ste sa naučiť odfotiť maličké bábätká?

 • Spoznať jednoduchý, funkčný a univerzálne použiteľný návod, ako na to?
 • Spoznať techniky zavinovania?
 • Vedieť čo robiť, aby bábätká spokojne spinkali?

Prihláste sa do intenzívneho štvordňového kurzu zdarma a spoznajte základy profesionálnej newborn fotografie

Prihlasovanie do kurzu už bolo ukončené a momentálne už nie je možné do kurzu vstúpiť. Zanechajte mi na seba kontakt a ja vám dám vedieť hneď, ako bude kurz znovu dostupný (marec 2025)

Kurzom už prešlo 0 fotografiek

Obsah kurzu:

 • spoznáte aj univerzálne použiteľný funkčný návod, podľa ktorého zvládnete odfotiť maličké bábätko bez neustáleho prebúdzania a ktorý môžete ihneď použiť v praxi
 • spoznáte techniky zavinovania bábätka
 • všetko si vyskúšate aj prakticky
 • a uvidíte aj úpravu fotografie
 • v kurze postupne spoznáte, čo všetko je v newborn fotografii dôležité
 • čo môžete urobiť, aby boli bábätká počas fotenia spokojné
 • na čo všetko by ste mali myslieť, aby sa vám fotografie čo najlepšie podarili
 • spoznáte odpovede na časté otázky
 • spoznáte aj dôležitú teóriu, ktorá sa za vydarenými newborn fotografiami skrýva

Ako bude kurz prebiehať?

 • kurz štartuje v pondelok 11. marca 2024 o 9:00 (nemusíte byť online v tomto konkrétnom čase)
 • v pondelok ráno vám pošlem prvú časť kurzu - prvé video kurzu + všetky informácie a odkaz na stránku, na ktorej bude pre vás obsah kurzu dostupný
 • kurz je rozdelený na štyri časti - štyri videá. V utorok vám pošlem druhú časť, v stredu tretiu časť a vo štvrtok poslednú
 • videá si môžete pozrieť a kurzom prejsť v čase, aký vám najviac vyhovuje, nemusíte byť pripojená online v nejakom konkrétnom čase
 • ku kurzu máte prístup 7 dní - do nedele 17.3.2024

Možno si hovoríte, prečo je takýto kurz dostupný zdarma, že v tom bude určite nejaký trik. A na rovinu vám napíšem, že mám v pláne pozvať vás aj do jedinečného, komplexného online kurzu Newborn fotografie.

Účasť v kurze Úvod do sveta newborn fotografie vás ale k ničomu nezaväzuje, kurz je úplne zdarma a je plný informácií a aj praktických postupov, ktoré vás v priebehu štyroch dní prevedú svetom profesionálneho fotenia maličkých bábätiek.

Kurzom už prešlo 0 fotografiek a toto o kurze napísali
Chcem sa Vám poďakovať, že ste nám dali možnosť nahliadnuť do sveta newborn fotografie a to dokonca zadarmo. Téma bola spracovaná podrobne a zároveň výstižne. Vidieť reálne fotky a dokonca video, ako narábate s naozajstným bábätkom sú na nezaplatenie.
Veronika Plevová
Dodívala jsem se na poslední část kurzu. Chci vám velmi poděkovat, a už se moc těším, až budu moct vyzkoušet nově nabyté vědomosti. Kurz se mi moc líbil. Vše krásné vysvětleno a Vaše zkušenosti mě určite posunou zase o kousek dál. Ještě jednou děkuji:-)
Šárka Juřicová
Dobrý deň, práve som si pozrela poslednú časť Vášho bezplatného kurzu- úvod do sveta newborn fotografie. Najskôr chcem veľmi pekne poďakovať za každú informáciu. Ďakujem za spôsob, akým to robíte. Mám rada, keď poznám súvislosti. Krásne ste to vysvetlili. A je super, že sa k tomu človek vie vrátiť. Aj keď len do nedele. Lebo pri dvoch malých deťoch sa mi nie vždy podarí byť na nejakom online živom kurze. Zatiaľ....Ale ešte raz ďakujem a určite budem sledovať Vaše príspevky a aktivity. Je úžasné, že takto venujete svoj čas a energiu pre takéto vzdelávanie. Prajem všetko dobré 🍀
Alexandra Pileková
Musím ešte dopozerať zameškané, ešte že to máme do nedele k dispozícii 😅 ale už teraz veľké ďakujem...ste super, inšpiratívna, nápomocná a hlavne klobúk dolu, že pomáhate ostatným fotogra-fom/-fkám...veľa nových informácií ste odovzdali a neviete si predstaviť, ako to mnohým doslova že ,,bodlo" nezľaknúť sa nepoznaného...som rada, že som Vás náhodne našla a už viem, čo budem sledovať ďalej 😊....ešte raz ďakujem za váš prístup k nám začiatočníkom...nezvažovala som nikdy newborn fotenie, ale po tomto kurze si to skúsim
Veronika Tehlárová
Děkuji za tento krásný kurz, konečně vím, jak mimi zavinout a částečně ze mě opadli obavy ohledně postupu focení, aby se s miminkem minimálně hýbalo a přitom se toho nafotilo víc. Trénink dělá mistra.
Tereza Novotná
Ďakujem Vám pekne za tento kurz. Pre mňa bola najväčšia výhoda jeho online forma, ktorú som si mohla zapnúť kedykoľvek mi to vyhovovalo a taktiež možnosť si pasáže prehrať znova. Informácie sú podávané jednoducho a porozumejú im aj úplní laici. Vaše príjemné vystupovanie je len ďalším plusom toho všetkého. Tento Úvod do newborn fotenia ma len uistil v tom, že chcem pokračovať aj ďalším. Vďaka.
Michaela Trávničková
Úžasný kurz 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Brala som to tak, že aspoň sa uistím...Včera som už aj fotila, tak som potrebovala vážne odvahu na také malé deti, nefotím ich 🙆 ale som celkom spokojná a snáď sa mi ešte také malé podarí ♥️
Veronika Mäsiar
Dobrý večer. Ďakujem za super výcuc newborn fotografie. Určite ma upokojil a zistila som, že naozaj človek nemusí ísť fotiť pod stresom a tlakom, že ako to vlastne celé dopadne.
Ivana Cíferská
Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za kurz,ktorý ste pre nás pripravili zdarma, bol pre mňa veľkým prínosom.
Ivana Mach
Ďakujem za vaše videá. Mne to dalo dosť veľa, naozaj skvelé info. U len natrénovať to zavinovanie 🫣
Peťa Nagyova
Kurz bol super, ďakujem krásne, že takto s nami zdieľate Vaše dlhoročné vedomosti a skúsenosti. Vaše kurzy mám rada, lebo sú naozaj formulované aj pre začiatočníkov alebo menej skusených. Sú veľmi zrozumiteľné a praktické. Veľké ďakujem. Keďže mám obe deti choré, nedostala som sa ešte k praxi a vyskúšaniu toho, čo som sa v tomto kurze naučila, ale mám poznámky a verím, že sa to v najbližších dňoch podarí.
Ajka Stanová
Chcem Vám poďakovať za veľmi príjemný a podnetný kurz, veľa som sa dozvedela, hlavne tá 2.časť, čo sa týka teórie. Nebola som veľkým fanúšikom zavinutých bábätiek, ale Vaše foto sa mi páčia, sú také jemné a prirodzené. Prednedávnom som fotila svoje prvé novorodenecké fotenie, mala som z toho stres, ale chvalaBohu, dopadlo to celkom pekne a hlavne, k spokojnosti rodičov. Aj keď sa mám ešte veľa čo učiť. Ďakujem ešte raz a prajem Vám všetko dobré.
Martina Zarembova

O autorke kurzu

Volám sa Mária Gašparová, som mamou dvoch dcér, nadšenou fotografkou a profesionálnou fotografkou maličkých bábätiek. Som členkou APNPI - asociácie profesionálnych akreditovaných newborn fotografov z celého sveta.

Fotografii sa venujem už viac ako trinásť rokov a prostredníctvom projektu Mama fotografkou už niekoľko rokov zdieľam moje skúsenosti, ukazujem začínajúcim fotografkám jednoduché a zrozumiteľné návody, ako odfotia krajšie fotografie detí, alebo maličkých bábätiek.

Počas mojej praxe som odfotila už stovky bábätiek a poznám mnoho tipov a trikov, ako s takto maličkými bábätkami pracovať a ako ich odfotiť čo najkrajšie. V online kurze Úvod do sveta newborn fotografie spoznáte mnohé z nich aj vy.