Prihlasovanie do kurzu je už ukončené a momentálne nie je možné do kurzu vstúpiť. Nechajte mi na seba kontakt a ja vám dám vedieť hneď, ako bude kurz znovu otvorený ( marec 2025)

Podrobnejšie o obsahu kurzu:

  • v kurze postupne spoznáte, čo všetko je v newborn fotografii dôležité
  • čo môžete urobiť, aby boli bábätká počas fotenia spokojné
  • na čo všetko by ste mali myslieť, aby sa vám fotografie čo najlepšie podarili
  • spoznáte odpovede na časté otázky
  • spoznáte aj dôležitú teóriu, ktorá sa za vydarenými, profesionálnymi newborn fotografiami skrýva
  • spoznáte aj univerzálne použiteľný funkčný návod, podľa ktorého zvládnete odfotiť maličké bábätko bez neustáleho prebúdzania a ktorý môžete ihneď použiť v praxi
  • spoznáte techniky zavinovania bábätka
  • všetko si vyskúšate aj prakticky
Kurzom už prešlo 0 fotografiek

Referencie

Děkuji za tento krásný kurz, konečně vím, jak mimi zavinout a částečně ze mě opadli obavy ohledně postupu focení, aby se s miminkem minimálně hýbalo a přitom se toho nafotilo víc. Trénink dělá mistra.
Tereza Novotná
Chcem sa Vám poďakovať, že ste nám dali možnosť nahliadnuť do sveta newborn fotografie a to dokonca zadarmo. Téma bola spracovaná podrobne a zároveň výstižne. Vidieť reálne fotky a dokonca video, ako narábate s naozajstným bábätkom sú na nezaplatenie.
Veronika Plevová
Dobrý deň, práve som si pozrela poslednú časť Vášho bezplatného kurzu- úvod do sveta newborn fotografie. Najskôr chcem veľmi pekne poďakovať za každú informáciu. Ďakujem za spôsob, akým to robíte. Mám rada, keď poznám súvislosti. Krásne ste to vysvetlili. A je super, že sa k tomu človek vie vrátiť. Aj keď len do nedele. Lebo pri dvoch malých deťoch sa mi nie vždy podarí byť na nejakom online živom kurze. Zatiaľ....Ale ešte raz ďakujem a určite budem sledovať Vaše príspevky a aktivity. Je úžasné, že takto venujete svoj čas a energiu pre takéto vzdelávanie. Prajem všetko dobré 🍀
Alexandra Pileková
Ďakujem Vám pekne za tento kurz. Pre mňa bola najväčšia výhoda jeho online forma, ktorú som si mohla zapnúť kedykoľvek mi to vyhovovalo a taktiež možnosť si pasáže prehrať znova. Informácie sú podávané jednoducho a porozumejú im aj úplní laici. Vaše príjemné vystupovanie je len ďalším plusom toho všetkého. Tento Úvod do newborn fotenia ma len uistil v tom, že chcem pokračovať aj ďalším. Vďaka.
Michaela Trávničková
Úžasný kurz 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Brala som to tak, že aspoň sa uistím...Včera som už aj fotila, tak som potrebovala vážne odvahu na také malé deti, nefotím ich 🙆 ale som celkom spokojná a snáď sa mi ešte také malé podarí ♥️
Veronika Mäsiar
Dobrý večer. Ďakujem za super výcuc newborn fotografie. Určite ma upokojil a zistila som, že naozaj človek nemusí ísť fotiť pod stresom a tlakom, že ako to vlastne celé dopadne.
Ivana Cíferská
Musím ešte dopozerať zameškané, ešte že to máme do nedele k dispozícii 😅 ale už teraz veľké ďakujem...ste super, inšpiratívna, nápomocná a hlavne klobúk dolu, že pomáhate ostatným fotogra-fom/-fkám...veľa nových informácií ste odovzdali a neviete si predstaviť, ako to mnohým doslova že ,,bodlo" nezľaknúť sa nepoznaného...som rada, že som Vás náhodne našla a už viem, čo budem sledovať ďalej 😊....ešte raz ďakujem za váš prístup k nám začiatočníkom...nezvažovala som nikdy newborn fotenie, ale po tomto kurze si to skúsim
Veronika Tehlárová
Kurz bol super, ďakujem krásne, že takto s nami zdieľate Vaše dlhoročné vedomosti a skúsenosti. Vaše kurzy mám rada, lebo sú naozaj formulované aj pre začiatočníkov alebo menej skusených. Sú veľmi zrozumiteľné a praktické. Veľké ďakujem. Keďže mám obe deti choré, nedostala som sa ešte k praxi a vyskúšaniu toho, čo som sa v tomto kurze naučila, ale mám poznámky a verím, že sa to v najbližších dňoch podarí.
Ajka Stanová
Dodívala jsem se na poslední část kurzu. Chci vám velmi poděkovat, a už se moc těším, až budu moct vyzkoušet nově nabyté vědomosti. Kurz se mi moc líbil. Vše krásné vysvětleno a Vaše zkušenosti mě určite posunou zase o kousek dál. Ještě jednou děkuji:-)
Šárka Juřicová
Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za kurz,ktorý ste pre nás pripravili zdarma, bol pre mňa veľkým prínosom.
Ivana Mach