Jedinečná príležitosť spraviť prvý krok na vašej ceste za vysnívaným povolaním

Exkluzívny dvojdňový newborn workshop

Túžite sa stať profesionálnou newborn fotografkou? Chceli by ste sa venovať tomuto krásnemu povolaniu, ale máte pochybnosti, pretože:

 • Keď ste skúšali odfotiť maličké bábätko, fotenie často nedopadlo podľa vašich predstáv?
 • Z fotenia sa často stáva trápenie sa s plačúcim a nespokojným bábätkom? Fotenie často opisujete ako: strašné, ťažké, bol to boj?
 • Napriek tomu, že ste videli už množstvo videí a rôznych návodov, ako maličké bábätká odfotiť, si neviete v takýchto situáciach poradiť a s výslednými fotografiami nie ste vôbec spokojná?
 • Online kurzy nie sú nič pre vás a oceňujete viac osobnejší prístup?

Veľmi dobre rozumiem vašim pocitom, pretože som ešte pred pár rokmi bola na tom rovnako. Veľmi som sa chcela stať fotografkou bábätiek, ale kedykoľvek som to skúsila, stretávala som sa iba s neúspechom, s nespokojnými bábätkami a nevydarenými fotografiami 🙁

Vôbec som nevedela, čo s tým a po každom ďaľšom nevydarenom fotení som mala chuť to vzdať...

Dnes už je pre mňa fotenie každého bábätka krásnym zážitkom.

Viem čo robiť, aby boli bábätká počas fotenia spokojné. Dokážem odfotiť aj tie najcitlivejšie bábätká a viem ich jemne polohovať tak, aby sa pri každom dotyku nebudili.

Viem, ako fotografie vylepšiť vo Photoshope a dodať im profesionálny vzhľad.

Ani vy to nemusíte vzdávať. Ukážem vám, že fotenie bábätiek nemusí prebiehať iba v strese a neustálom upokojovaní plačúceho bábätka...

Možno teraz premýšľate, ako je možné, že bábätká tak spokojne spinkajú, keď vám sa to napriek akejkoľvek snahe nikdy nedarí?

Ja už odpoveď poznám. Skrýva sa v ZMENE.

 • Najmä v zmene postupov pri samotnom fotení bábätka
  Vyskúšali ste už všetky postupy a techniky, ktoré poznáte a napriek tomu to nefunguje? Bábätká sú často počas fotenia nepokojné a fotografie stále nie sú podľa vašich predstáv? V tom prípade je čas na zmenu. Inak sa môžete stále točiť v rovnakom kruhu nevydarených fotografií.
 • Dôležitá je aj zmena vo vnímaní a postoji k newborn fotografii
  Newborn fotografia pôsobí veľmi jednoducho, keďže na internete dnes denne nájdete množstvo fotografií spokojne spiacich bábätiek. Môžete tým získať dojem, že je to jednoduché, že bábätko stačí zavinúť, položiť na kožušinku a krásna fotografia je na svete. Ubezpečujem vás, že to tak nie je. A prvým krokom k úspechu je pripustiť to a začať fotografiu vnímať ako komplexné povolanie, ktoré si vyžaduje minimálne základnú znalosť viacerých zručností.

Zmeny sú ale náročné a často sa nám do nich nechce. Ani mne sa do nich kedysi nechcelo... Ale ten pocit bezmocnosti a nezdaru pri každom ďaľšom plačúcom bábätku ma strašne ubíjal 🙁  Preto som hľadala cestu,ako to zmeniť. A našla som ju...

Dnes som profesionálnou newborn fotografkou, členkou APNPI - asociácie profesionálnych svetových akreditovaných newborn fotografov.

 

Splnila som si sen a môžem robiť to, čo ma tak veľmi baví.

Počas mesiaca odfotím 6-14 bábätiek, každé fotenie prebieha v pohode, bez zbytočného stresu a bábätká sú počas fotenia spokojné. Pracujem iba niekoľko dní v mesiaci a moju prácu milujem.

Nemusím každé ráno vstávať do nejakého nezáživneho zamestnania. Popri fotení mám dosť času venovať sa rodine a mojim ďaľším koníčkom. Všetko si dokážem naplánovať tak, aby som poobedia mohla tráviť s mojimi dcérami.

 

 

Moja cesta k vysnívanému povolaniu ale bola zložitá, veeeeľmi zdĺhavá a v neposlednom rade finančne náročná. 

 

V dobe, keď som začínala, neboli u nás žiadne kurzy newborn fotografie dostupné. Preto som sa všetko učila z online kurzov popredných svetových fotografiek. Hodiny som trávila pri počítači prekladaním a hľadaním tých správnych návodov. Veľmi mi vtedy chýbali ucelené a komplexné informácie v našom rodnom jazyku.

 

A to bol hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla, nenechať si informácie, ktoré som počas posledných rokov o fotografii získala, iba pre seba.

Dnes chcem pozvať aj vás na cestu k zmene, cestu k spokojným bábätkám a vydareným, profesionálnym  newborn fotografiám....

Odfotiť maličké bábätko naozaj nie je až také ťažké.

Je ale dôležité, aby ste poznali základné princípy a overené postupy, ako to urobiť a najmä ako zabezpečíte, aby bolo bábätko počas fotenia spokojné.

A vy ich teraz môžete spoznať prostredníctvom

Exkluzívneho 2-dňového

NEWBORN WORKSHOPU

Ako to bude prebiehať?

(termín workshopu úplne prispôsobím vašim potrebám)

 • 1
  1. deň
  o 10:00 sa stretneme v mojom ateliéri v Novom Meste nad Váhom a počas dňa spoznáte komplexne dôležitú teóriu, ktorá je za newborn fotografiou skrytá. Napríklad sa naučíte, čo všetko môžete urobiť, aby bolo bábätko počas fotenia spokojné, spoznáte technickú časť fotografovania, teda napríklad nastavenia fotoaparátu, naučíte sa fotiť v prirodzenom svetle aj so štúdiovými svetlami a všetko si vyskúšate prakticky. Po tomto prvom dni budete komplexne pripravená na fotenie bábätka, budete ovládať svoj fotoaparát, prácu so svetlom, techniky zavinovania, základy polohovania a mnoho ďaľšieho
 • 2
  2. deň
  Vedomosti nadobudnuté počas prvého dňa si vyskúšate v praxi pri fotení bábätka do 14 dní veku. Spolu prejdeme celým procesom fotenia, od príchodu bábätka, cez zavinovanie, polohovanie, samotné fotenie bábätka, aj fotenie s maminkou. Po odfoteni prebehne diskusia a pozrieme sa aj na úpravy fotografií najmä vo Photoshope, čiastočne aj v Lightroome. Približný koniec workshopu cca 15:00-16:00

Podrobnosti o priebehu workshopu

1. deň

 • 10:00 začiatok, predstavenie
 • tajomstvo spokojného bábätka
 • ateliér, nastavenia fotoaparátu, práca so svetlom, kompozícia, najlepší uhol
 • obed
 • bežný priebeh fotenia bábätka
 • techniky zavinovania, fotenie citlivého bábätka

2. deň

 • 9:30 stretnutie v mojom ateliéri
 • fotenie bábätka
 • postproces, úpravy fotografií
 • obed
 • diskusia, priestor na vaše otázky
 • cca 16:00 ukončenie workshopu

To ale nie je všetko....

Kúpou okamžite získavate aj prístup do online kurzu Newborn fotografie

Pred aj po skončení workshopu tak budete mať prístup ku komplexným informáciam o newborn fotografii, môžete sa k ním kedykoľvek vracať. V online kruze nájdete podrobne spracované všetky techniky, ktoré spolu preberieme na osobnom workshope, videá s priebehom fotenia viacerých bábätiek a úpravy fotografií. Získate prístup aj do uzavretej skupiny na facebooku, kde sa na mňa môžete aj v budúcnosti obrátiť s akýmikoľvek otázkami.

Získate tak komplexné informácie o tomto krásnom fotografickom žánri.

Online kurzom Newborn fotografie už prešlo mnoho začínajúcich fotografiek a napíklad toto o ňom napísali

Kurz je vhodný pre úplné začiatočníčky, ale aj pokročilé fotografky a kurz poskytujem iba záujemkyniam, ktoré žijú a pracujú vo vzdialenosti viac ako 40km od Nového Mesta nad Váhom

!!!

Tento dvojdňový newborn workshop je dostupný individuálne, alebo pre uzavretú skupinu maximálne troch fotografiek

Koľko to bude stáť?

Tento exkluzívny dvojdňový NEWBORN WORKSHOP + jedinečný, ucelený a komplexný online kurz Newborn fotografie môžete  získať za

 • Cena jedného profesionalného newborn fotenia sa pohybuje približne okolo 200 - 250 Eur, takže vaša investícia sa vám môže okamžite vrátiť po troch - štyroch foteniach.

Často kladené otázky

Ako kurz prebieha?

Jedná sa o dvojdňový osobný workshop + internetový online kurz. Po zaplatení ihneď získate vstupné prihlasovacie údaje do online kurzu Newborn fotografie. Môžete sa prihlásiť a začať ihneď študovať. Lekcie kurzu Newborn fotografie sa vám budú otvárať postupne a môžete nimi prejsť v priebehu troch týždňov. Online kurz pozostáva z textov, fotografií a najmä z názorných videí. Do online kurzu nemusíte byť prihlásená v konkrétnom čase. Jednotlivé časti a lekcie si môžete prezrieť a naštudovať v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje. K jednotlivým lekciám sa môžete aj v budúcnosti kedykoľvek vracať a opakovane si ich prehrať. Prístup k tomuto kurzu máte na 3 roky. Osobný workshop prebehne tak, ako je popísané vyššie v texte, prípadne si môžeme dohodnúť termín individuálne

Nenájdem všetky tieto informácie na internete zdarma?

Je možné, že niektoré postupy nájdete na internete zdarma. Pri tomto type fotenia sú ale dôležité aj princípy, ktoré sa za takýmito postupmi skrývajú a tiež aj to, aby ste si vedeli poradiť v rôznych situáciach. A takto komplexné a ucelené informácie, princípy newborn fotografie, presné postupy a v našom rodnom jazyku nenájdete nikde. Kurzy vám ušetria hodiny hľadania rôznych návodov a prekladania. Všetko dôležité sa dokážete naučiť v priebehu dvoch dní na osobnom workshope, ale aj v online kurze newborn fotografie.

Aké znalosti Photoshopu musím mať?

Žiadne. V kurze prejdeme všetko, od úplných základov.

Aké znalosti fotografie musím mať?

Žiadne. V kurze prejdeme všetko, od úplných základov.

Nepredvídané udalosti

V prípade, že by ste sa neočakávane nemohli na poslednú chvíľu zúčastniť workshopu, môžete vaše miesto ponúknuť v skupine na facebooku Ůvod do sveta newborn fotografie a ja vám budem maximálne nápomocná so zdieľaním na mojich stránkach a v ďaľších skupinách. Keďže je ale workshop dostupný iba pre tri z vás, bohužiaľ vám nemožem garantovať akúkoľvek finančnú náhradu v prípade, že sa vaše miesto neobsadí.

Objednajte si tento jedinečný exkluzívny dvojdňový newborn workshop + online kurz Newborn fotografie len za 

Chceli by ste sa pred kúpou ešte na čokoľvek spýtať?

Napíšte mi na inspiracie@mariagasparova.sk

Alebo navštívte moju FB stránku a napíšte mi správu Facebook MayaG. photography

Ochotne vám na všetko odpoviem